Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İkinci Dünya Savaşı'nın Bilinmeyenleri

Bu gün haberlerde Fransızların ders kitaplarında Ermeni soykırımını destekler bilgilerin ekleneceğini dinledim
Türkleri yeni nesillerine barbar olarak tanıtıyorlar Kendilerini demokrasinin bekçisi ilan ediyorlar kendi geçmişlerini çok güzel örtbas ediyorlar bunlar hep Kulissizlikten Onlardan daha büyük güç olmadığımız sürecede hesap soramayacağız Bu yüzden daha çok yolumuz var

duyduğuma göre sobotta isimli anatomi atlasında yer alan çizimler 2. dünya savaşında esir düşen yahudiler kullanılarak çizilmiş
doğru olduğu kanısındayım 2. dünya savaşında anatomi adına büyük bir devrim gerçekleşmiş kaynak belirsiz ve Sobotta almanların atlası

Dün gece ''EARTHLINGS'' adlı belgeseli izledim. Kanım dondu serefsizim. Benim bu konuyu okuduktan sonra anladigim insan evladi ne kendine ne de kendinden baska ırklara,canlılara saygı duyuyor. Öyle bir devire geldik ki artik bazı insanlar kendi analarina,babalarına,evlatlarina neler yapıyorlar. Çok ilginc yani... Zaten bir türlü anlam veremedim su hayata.. Aferdersiniz b*k icinde yasiyoruz. Kendi kücük dünyamizda her gün yüzlerce iş yaptıgımızı,en azindan kendi hayatımızı kurtardigimizi düsünüyoruz. Ne olursak olalim her daim aciziz işte. Acizligin sadece bir kac kanıtı bunlar.

Adolf olmasaydı başkası çıkaracaktı o savaşı çünkü o savaşı isteyen dislilerden olmak isteyen olaylari kendi lehine çevirmek isteyen çevreler vardı.
Not: Konuyu unuttum sanirim konuyla alakali birşey ise söylediğin bilemeyeceğim.
Elbette çıkacaktı. 1. Dünya Savaşı yarım kalmış bir savaştır.

Bu söylediğini destekleyen herhangi bir tarihi kayıt yok diye biliyorum.
Aytunç Altındal'ın Bilinmeyen Hitler diye bir kitabı var. Yıllar önce okumuştum kendisini. O kitapta Hitlerin ne olduğundan bayağı bahsediyordu. Yani kukla aslında zaten Yahudi falan. Bana epey mantıklı gelmişti ama kitabı okuduğum yıllarda Sikkofield'da mantıklı geliyordu bana o yüzden o zamanki beni pek şaapmamak gerek :ehe:. Gene de bi araştırabilirsiniz epey uzun Zaman geçtiği için aradan hiçbir şey hatırlamıyorum kitapla ilgili.

Savaştan çıkan Almanyanin nasil bu kadar güçlendiğini bilmek isterseniz, Prusya adlı bölgeyi araştırın Almanyayi Almanya yapan o bölgedir ve bölge halkının nüfusuna falan bakmanız gerekiyor. Ve haklısınız Yahudi Almanların çok büyük kıyağı oldu Alman irkina ama kendileri bu kaynağı kullanmayı beceremediler, Almanyanin kullanamadığı bir sürü entellektüel ve bilim adamı Yahudi, Amerikaya göç ederek oraninda teknolojik olarak Avrupa duzeyine yetişmesini sağladı. 2. Dünya savaşından önce başlamıştı zaten Yahudi göçü, lakin komplo teorileri üretip, Adolf kuklaydi, Yahudiler onu başa getirdi demek işin eğlence kısmı. Elde tarihi veri kaydı yok o yuzden böyle şeyler teoriden öteye gidemez.

@MRTFR
Dediğinin bir diğer örneğide İspanya İç Savaşı'dır. Avrupa'da savaş patlamasın diye faşizmin İspanya'ya gelmesine gözyumulmuştur.

Almanya işgal edildikten sonra Rusya başta ve diğer ülkelerin milyonları bulan tecavüzleride eklenebilir.

-------------------------------------------------------------

Yahudi olayı ise şöyle hatırladığımı yazayım. 1850 yıllarında Yahudi Hertzek mi ne öyle bir gizli örgütün başı kitabında şunları yazıyor.

Bir savaş çıkacak bütün imparatorluklar yıkılacak. Osmanları,Macaristan ve Rusya imparatorlukları(Çarlık) yıkılıyor.

Daha sonra Irkçı gruplar ile sosyalist vs. savaş olacak Irkçılar yenilecek ardından Yahudi devleti kurulacak.
(Almanyadan kaçan yahudiler Filistin'e gitmiştir.)
Ardından bütün ülkeler ateist bir yönetim şekline geçeçek

3. bir savaş çıkacak bütün dinler yok olacak. (Armegedon)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık