Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İkinci Dünya Savaşı'nın Bilinmeyenleri

Biraz siyasete girdim ona göre okuyun :D
Hitler bizzat bütün semai dinlerin yahudilik hariç tabi hepsiyle görüşmüştür hatta o zamanın müslüman baş imamıylada görüşmüş ve manevi olarak destek bile istemiştir ama bence o dönemde dünyaya yayılan bir yahudi akımı vardı bence hitler gelecekte olacakları görmüş ve böyle birşey yapmıştır ama bu olay kişiden kişiye değişir bazıları kötü desede bazılarına göre akıllıcada olmuştur bakın mavi marmarada türk yardım filosuna ateş açığ şehit ettiler o kadar kardeşimizi bence hitlerde gelecekte böyle şeyler olacağını tahmin edip katletti bencede o zamanın almanyasında bu gerekliydi . Bakın mesela biraz türk siyasetine girersek atatürk de bizzat dersim katliyamını yapmıştır bu yüzden bu tip olaylar bir devletin iç siyasetidir ve kimse karışamaz bence hitler doğru olanını yapmıştır .
Mavi Marmara olayında İsrail haklıdır. Çünkü binlerce kez uyardılar, "Gelirseniz, ateş açarız." diye. Sen bunu bile bile gidiyorsan, kaşınmışsındır. Ayrıca o olayda medya taraflı tutum göstermiş, gemidekilerin askerlere bıçaklı baltalı saldırılarını basına yansıtmamıştır. Olay her ne kadar yanlış olsa bile, önümüzde bazı gerçekler var. Orda ölenler de benim nezdimde boş yere gitmiştir.

Mavi Marmara olayında İsrail haklıdır. Çünkü binlerce kez uyardılar, "Gelirseniz, ateş açarız." diye. Sen bunu bile bile gidiyorsan, kaşınmışsındır. Ayrıca o olayda medya taraflı tutum göstermiş, gemidekilerin askerlere bıçaklı baltalı saldırılarını basına yansıtmamıştır. Olay her ne kadar yanlış olsa bile, önümüzde bazı gerçekler var. Orda ölenler de benim nezdimde boş yere gitmiştir.
babasının yerimiydi daha onların deniz sahasına bile girmediler bence direk savaşacaktık ölenlerin kanı yerde kaldı
israil bi american gazetecinin kaşını yardı diye america israile tazminat vb dava lar açtı bu olayda mavi marmara olyından sonra oldu

Öyle bir mantık yok ama Smoker. Adamların sınırlarının içinde olsa haklısın derim uyarmışlar falan ama adamların sınırları içerisinde olmayan uluslar arası sularda geçen bir olay bu. Senle ben aynı sokakta oturuyor olsak ben sana desemki sokağın başındaki yerlere gitmiyceksin gidersen seni taşla sopayla döverim. Ardından sen oraya gitsen ve ben seni dövsem haklı mı olurum ? Sonuçta ne senin yerin ne de benim. Seni bu şekilde uyarmaya,ardından da saldırmaya hakkım yok.

Birader İsrail gibi katliamcı olduğu bilinen bir ülke açık açık tehdit edip "Vururum." diyor, sende buna rağmen önlem almadan inatla adamların üzerine gidiyorsun, sonra "Onlar bizi vurdu." oluyor. Burda bir mantık hatası yok mu? Mavi Marmara gemisinde yaşananların üzerinden prim yapıldı. İsrail bu olay yüzünden özür dilemedi, sadece başka ülkeler tarafından kınandı. Yaptırım da uygulanmadı. Elçimizi çektik, 2 gün sonra geri gönderdik. Ölen öldüğüyle kaldı. Başta da söyledim, adamların ne mal olduğu ortadayken bilerek bunu yapmak ahmaklıktır. Bu ahmaklığın sonucunu da 9 kişi canıyla ödemiştir.

Birader İsrail gibi katliamcı olduğu bilinen bir ülke açık açık tehdit edip "Vururum." diyor, sende buna rağmen önlem almadan inatla adamların üzerine gidiyorsun, sonra "Onlar bizi vurdu." oluyor. Burda bir mantık hatası yok mu? Mavi Marmara gemisinde yaşananların üzerinden prim yapıldı. İsrail bu olay yüzünden özür dilemedi, sadece başka ülkeler tarafından kınandı. Yaptırım da uygulanmadı. Elçimizi çektik, 2 gün sonra geri gönderdik. Ölen öldüğüyle kaldı. Başta da söyledim, adamların ne mal olduğu ortadayken bilerek bunu yapmak ahmaklıktır. Bu ahmaklığın sonucunu da 9 kişi canıyla ödemiştir.
Evet ahmaklıktır ya bunu göze alıp yapmak istediğini elde edeceksin yada bu olanlara razı olacaksın. Ama İsrail'e haklı diyemeyiz yinede.

Kafanız iyimide daha siyasi kimliklerini yeni yeni oluşturan gençlerin arasında siyaset tartışıyosunuz.Yeri değil.

Hastayım şöyle yorumlara... Kafası güzel olmakla ne alakası var kardeşim yorumlar başkalarını gerdiyse tamam silerizde konu neden kitlensin gayet önemli bir konu insanlar yorum yapmak istiyecektir bu konu altında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık