Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Huzur İçinde Uyu Earendill

Kendisini şahsen tanımazdım nicki tanıdık gelirdi ama vefat haberini söylediğinizde içim bir garip oldu ve üzüldüm hani tanımasakta insan az çok birbirine yakın oluyor veya öyle hissediyor bir şekilde.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun sevenlerine sabırlar versin gerçekten üzgünüm:üzgünüm:

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Bugün var yarın yokuz. Her günü son günümüzcesine kimseyi kırmadan yaşamak gerek. Başımız sağolsun. Geride kalanlara uzun ömürler olsun.

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Toprağı bol olsun ışıklar içinde uyusun kötü oldum görünce...

Allah rahmet eylesin
Çok üzücü

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık