Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Huzur İçinde Uyu Earendill

Şok oldum. üzüldüm. Mekanı Cennet Olsun. Nasıl vefat etmiş peki?
Kardeşinin Utkan abiye anlattığına göre bir gün önce sabah kalkmış(14 Temmuz) her şey normal görünüyormuş. Gece olmuş, tüm aile uyumuş sabah bir bakmışlar Hasan nefes almıyor.

Duyma engelliydi ve sağlık sorunları vardı ama. Yani tam bilmiyoruz biz de sebebini.

Son düzenleme:
Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.
Çok tuhaf. Daha yakın zamanda mesajlarını görüyorduk. O kadar garip ki inanası gelmiyor insanın. Mekânı cennet olsun. Ailesine de sabır diliyorum.

Çok sevdiğim, yıllardır tanıdığım, sürekli manga konularında didişsek de benim için yeri özel olan @Earendill , Hasanımın vefat haberini aldık. Kardeşi bize KB'den ulaşmış, @FistofLove'da sosyal medyadan ablasına ulaşıp doğrulamış.

Burada da aktifti, eğer seveni sayanı varsa burada da bir haber vermek istedim. Başımız sağ olsun.

Başımız sağ olsun.

Sabah sabah bu haberi duyunca bir kötü oldum. Hoş sohbeti olan bir üyeydi. Çok üzüldüm bu haberi duyunca. Huzur içinde yatsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık