Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Chrollo böyle korkak dövüşerek kazanırsa, sağlam sövülecek yalnız. Şu dövüş artık farklı bir şekle bürünsün istiyorum.
Chrollo'nun planlarının analizini yapan Hisoka'yı okuyarak geçiyor la bölümler. Adam gibi aksiyon sahnesi görmek istiyorum artık. :at:

ben chrollonun bir şekilde üstün durumdayken olayların kesilecegini düşünüyorum. ama chrollo bence hisokadan az biraz bile olsa daha güclü. ;)

Chrollo kaçak dövüşüyor deniyor ama Hisoka'ın fiziksel gücü ortada. Adam 5 seyirciyi tek eliyle savuruyo. Bu yüzden Chrollo uzak durup sürekli yetenek kullanıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Chrollo aslında çok rahat goturuyor vs yi,zaten Chrolloyla vs atmak için can atan Hisokaydı,Chrollanın takdığı yoktu onu.Hisoka seride daha çok gelişecek biri bence.Şu anda Chrolloyu asla yenemez.
Chrollo kendinden emin olmasa çıkmazdı arenaya hisokayla.Bir kaç sayı önce hisoka diyor zaten benle kovalamaca oynamanın nedeni elinde daha fazla kart bulundurmaktı dimi diye.Chrollo işine yarayacak yetenekleri avladıktan sonra hisokayla dövüşe çıkıyor.Yani bu zaman öncesinden emin değil anlayacağın yenilme ihtimali varki dövüşünü erteleyip duruyor chrollo.Tabi hisokada doğal olarak kovalıyor adamı.Asla yenemez gibi bir durum yok yani.

Chrollo kendinden emin olmasa çıkmazdı arenaya hisokayla.Bir kaç sayı önce hisoka diyor zaten benle kovalamaca oynamanın nedeni elinde daha fazla kart bulundurmaktı dimi diye.Chrollo işine yarayacak yetenekleri avladıktan sonra hisokayla dövüşe çıkıyor.Yani bu zaman öncesinden emin değil anlayacağın yenilme ihtimali varki dövüşünü erteleyip duruyor chrollo.Tabi hisokada doğal olarak kovalıyor adamı.Asla yenemez gibi bir durum yok yani.
Chrolloda kendini geliştirmiştir doğru ama,Chrollunun amacı daha büyük liglere oynamak,bu yüzden güç topluyor,Hisokanın guçlerinide alabilir.Hisoka zevk için dövüşüyor ama başına gelecek tehlikelerden haberdar değil.

Yami

Hisokadan niye çekinsin. Adam Örümcek takımının lideri. Bir suç örgütünün başı. Hisokadan mı çekinecek.
Bence çok alakasız. Chrollo bir yoldaşı için milleti doğrayıp yas tutmuş adam. Hisokayıda muhtemelen yoldaşı olarak görüyordur. İki tokatlayıp yoldaşım olmaya devam et diyebilir. Ama çekiniyor olayı bana mantıksız geliyor.
Hisoka , örümcek takımı bana dalarsa harcar diye Chrolloya ses çıkarmıyor.
Lakin Chrollo bir kaş kaldırması ile grubu hizaya sokabilen adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık