Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Hisoka eli kaybetti her hangi bir durum olmadıysa. Bu seviye de bir savaşta da büyük bir kayıp olarak düşünebiliriz. Zaten Chrollo yorup zayıflatmaya çalışıyordu. Şu saatten sonra Hisoka'nın kazanmak için çok daha efor sarf etmesi gerekecek.

Beyaz saçlı aptalla dövüştüğünde de kol vermişti Hisoka.Kesin planlamıştır yine. :D
Yalnız orada arada ciddi bir güç farkı vardı. Hisoka kazanacağından o kadar emindi ki elini uzattığında Kastro hafiften kıllanmıştı zaten.

Burada ise bir anda oluyor ve elini kaybediyor ki zaten son sahnedeki Hisoka'nın bakışı bence her şeyi anlatıyor.

Yalnız orada arada ciddi bir güç farkı vardı. Hisoka kazanacağından o kadar emindi ki elini uzattığında Kastro hafiften kıllanmıştı zaten.

Burada ise bir anda oluyor ve elini kaybediyor ki zaten son sahnedeki Hisoka'nın bakışı bence her şeyi anlatıyor.
Elini bilerek vermiştir.Gövdesine de tereddütsüzce saldırsan falan diyedir.Orada tuzağı kurar.
Zaten Chrollo son saniyede hamlelerini değiştiriyordu galiba mangayı şöyle bir baktım ama...
O ani değişimleri engellemek için olabilir.Rakibi manipule etme amaçlı yani.

Elini bilerek vermiştir.Gövdesine de tereddütsüzce saldırsan falan diyedir.Orada tuzağı kurar.
Zaten Chrollo son saniyede hamlelerini değiştiriyordu galiba mangayı şöyle bir baktım ama...
Zaten yanlış anlamadıysam elinde tuttuğu kafa patladı. Yoksa direkt bir darbe söz konusu değildi. Dediğin gibi olsa bile yine de boşa gitmiş oldu o el.

Yami

Elini bilerek verse o tepkiyi vermez. Hatta elinin nasıl bir saldırı sonucu gittiğini kavrayamadı bile.
Ayrıca elinin bu şekilde gitmesi iyi oldu. Hisokanın gerçek gücünü görmeye yaklaşıyoruz. Belkide gerçek gücünü izliyoruzdur onu bilmiyoz :D

Hisoka uzuv kaybettiyse Chrollo'nun kazandığı kesinleşti. Mangaka Gon'la tekrar karşılaştırmadan Hisoka'yı harcamaz. Uzuvsuz devam da ettirmez. Bu senaryoda Chrollo tekrar nasıl elini kazanır? Chrollo Hisoka'yı etkisiz hale getirip bir teklif sunar. Teklifinin karşılığında Hisoka'yı grubuna tekrardan davet eder. Meteor şehrinden ikinci el bir "el" bulup, nen gücüyle dikebilen kızla monte ederler falan filan :S

33. cildin kapağı:

Ben 34. cildin kapağını daha çok merak ediyorum. Muhtemelen o cilt sadece Hisoka ve Chrollo'nun dövüşünü kapsayacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık