Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

Unknown

Seviyorum bu priest i ya. :D İstediğin kadar kart çalıyorsun. Adama kendi kartlarıyla vurmak gibisi yok. Prophet Velet ile Fireball 12 vurunca ben bile şaşırdım bir an. :D

Eğer Rank kasmak istiyorsanız ve fakirseniz (Nax yapıp face hunter oynaymayacak kadar fakirseniz) Eboladini kesinlikle öneriyorum rank 11 oldum rank 18'den 1 günde sadece mech mage aşırı sorun %20 falan kazanma şansınız var ama Tempo Mageymiş, Face huntermiş falan hiç dinlemiyor ezip geçiyor Handlock'da aynı öyle sadece Zoo %50-%50 derim. Rank kasmak istiyorsanız kesin oynayın yani

Eğer Rank kasmak istiyorsanız ve fakirseniz (Nax yapıp face hunter oynaymayacak kadar fakirseniz) Eboladini kesinlikle öneriyorum rank 11 oldum rank 18'den 1 günde sadece mech mage aşırı sorun %20 falan kazanma şansınız var ama Tempo Mageymiş, Face huntermiş falan hiç dinlemiyor ezip geçiyor Handlock'da aynı öyle sadece Zoo %50-%50 derim. Rank kasmak istiyorsanız kesin oynayın yani
13-15 oldum Zoo'dan geçilmiyor zaten kim daha Retarded ise kazanıyor :artiz:

Unknown

Demek ki bu deck i yapamayacak kadar fakirler bile varmış. :/

Süper ya 17 Yeni Pack
0 Legendary
4 Tane Epic [ 1 tanesi Golden ]
3 Tane Golden Commen

Millet 5 pack'tan 20 Legendery çıkarıyor bize çıkana bak :(

8 pack
0 Legendary
3 Epic (1 golden)
8 Rare
işte geriye kalanlar da common olsa gerek çok üşendim hesabını yapmaya hehe. Yaklaşık 7k dust'ım var zaten. Bakalım meta otursun biraz ona göre control warrior mu yaparım rogue'a bir şeyler olur mu hallederim.

Oranlarla çok bariz oynanmış. 50 Pack açtım ve 2 legend çıktı biri hunterın useless kartı diğerdi de low cost useless kart. Direkt olarak insanlar daha fazla paket açılsın diye yapılmış bariz bir durum. Çıkan epic kartlar bile birbirinin kopyasıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık