Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

ulan 3. leginderymde harrison jones.
ulah allah belenı versin ilk günden beri oynarım. son günlerde haftada bir giriyorum ama abartısız yüzlerce pack açtım 3 legendary 3üde birbirinden kötü.
allah belanı versin

Unknown

ulah allah belenı versin ilk günden beri oynarım. son günlerde haftada bir giriyorum ama abartısız yüzlerce pack açtım 3 legendary 3üde birbirinden kötü.
allah belanı versin
Ha ha ha :hhh: Yorumu atarken senin yorumunu beklmemiştim. :D

allah belanı versin
Yalnız Harrison şu an çok popüler, üzülme bence baya kullanılıyor. Bana Mimiron, Foe Reaper çıkıyor :/

karşıma ya mage çıkar ya priest.
populer olanlarda weapon kullanan çok az. paladin belki kullanır bide shaman.
rogue artık kullanılmıyor bile.
ulan *küfür* *küfür*
Hunter'a ve Warrior'a karşı da iyi. Özellikle şu an en güçlü deck olan Patron Warrior Death's Bite'ını istediği anda kıramadığı zaman çok öne geçiriyor seni, destelerine sıkıştır derim.

Demin en iyi arena draftımı yaptım galiba :D

edit: 9 winde kaldı.

Son düzenleme:
allah belanı versin
Harrison gayet iyi kart.İstediğin her decke koy sırıtmaz.Öyle bir kart.Ayrıca grim patron - eboladin - hunter baya oynanıyor.Her türlü sağlam value alırsın Harrison'dan.

Unknown

Ovv imkansız bir görev aldım. :( Bir arkadaşı maçını izle ve kazansın gibi birşey. Ki hiç arkadaşım yok. Beyler kendine güvenen kazanırım diye biri varsa ID sini verebilir. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık