Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hayatınızda Yaşadığınız İhanetler

Bugün bir ihanet yaşamadım ama ihanet ettim.Bir tane mahalle kedisi var 3-4 yıldır devamlı severim.Ve her akşam iş çıkışı da binanın önünde beni bekler içeri almam için.Neyse bazı komşular kedinin merdinvelere pislediği bu yüzden içeri almayınız diye bir kağıda yazıp asmışlar bina içinde ki panoya.Bugün de gene geldi kedi ama içeri almadım.Ayağımla bir iki kere kış kış yaptım başta gitmek istemedi ama sonunda arkasını dönüp yavaş yavaş gitti.Üzülmedim desem yalan olur ama yapacak bir şey yok.Hayatın gerçekleri bunlar kedi kardeş.Sıçmasaydın merdivenlere.

Genelde bir şeyi yalnızca aynı ortamdan tek bir kişiye anlatırım. (Kime güvenemeyeceğini öğrenmek kolay oluyor.)
Bu zamana kadar; o zamanki en yakın arkadaşım,(Belki okuldan atılmama sebep olacak bir olayı, öğretmenlere anlatmıştı.) halam, (Annemle aramı tamamen bozan bir olayı, herkese anlatmıştı ve kendisinin anlatmadığını iddia etti. Başka kimseye anlatmadım.) koruduğum çocuk, (4 kişinin beni sıkıştırmasını sağlamıştı) ve lisedeki en yakın arkadaşım (Flörtümle ihtimal kalmamıştı.) bayağı satmıştı beni.

Bunlar dışında aklıma bir şey gelmedi. Bir şeylerden ders alan ve fazla güvenmeyen bir insan olarak, anca böyle şeyler yaşıyorum.
Halamın olayı, annemin ailesi ile ilgiliydi; annem ile aramız bir daha eskisi gibi olmadı.
İlk olay, iğrenç bir espiri ile ilgiliydi. (hayatımı bayağı değiştirdi.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık