Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güncel Koby'nin Seviyesi

Koby'nin Güncel Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    56
Amiralleri geçmiştir Garp'tan bayrağı almış özgüvensiz bir plot armor kullanıcısı. Son savaşta Ejderlere köpeklik yapan grup alaşağı edildikten sonra gerçekten adalet için savaşacak Denizcilerin başına geçecek sonuç olarak.

Bence 3.komutan seviyesi. Cracker, Jack'den güçlü, Jinbei ve Jozu ile denk. Zaten "Honesty Impact", Jozu'nun buz dağını fırlatması ile bana kalırsa aşağı yukarı aynı derecede etkileyiciydi.

Koby seviyesini hızla yükselten bir karakter. Dolardan hızlı yükseliyor seviyesi. Attığı yumrukla yıktığı kola gelirsek sağ kol altı (?) Zoro zorlanmadan o boyutlarda bir kütleyi parça pinçik edebiliyordu. Ben şahsen uçan altılı ve komutan arası dedim. Uçan altılı çok farklı güç seviyelerini barındırıyordu. Misal Drake en kötü 3. komutan ayarında muhtemelen ama bir alt kadroda istihdam ediliyordu ataması çıkmadığından. Koby ıkınmayla o kolu yıktığından o gücü devamlı kullanana kadar aşağı yukarı komutan altıdır diyorum. Zaten o saldırı gücünü düzenli kullanıp standart donanım haline getirdiğinde hızla sağ kol ve üstü konumuna gelecek potansiyele sahip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık