Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güncel Koby'nin Seviyesi

Koby'nin Güncel Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    56
karasakal korsan gibi korsan ama maalesef o iş yaş :(

zamanında, ''kid'in korsanlık kariyerini bitiren karakterin fanı olurum'' dediğim için düşman karakterlerin fanıyız an itibarıyla.
Sıkıntı yok reis Karasakalın en büyük hayranı zaten shanks bir imza alabilmek için köşe bucak arıyor adamı başkasına da yar etmiyor ya benim olacak ya da kara toprağın diyor kaldımı böyle sevdalar.

Jack’in düştüğü final saldırısı. Coby’nin yumruğu bundan kat kat güçlüdür. Üçüncü komutanı geçtim adamı uçan altılıyla kıyaslayan dahi var yav. Bizim forum emek düşmanı, Coby gibi bir karakterin güçlenmesini yediremiyorlar. :hıh:
jack bu saldırıyı yemeden önce 15 kişinin saldırısını yedi, dayanıklılığı %17'ye düşmüştü.

Sıkıntı yok reis Karasakalın en büyük hayranı zaten shanks bir imza alabilmek için köşe bucak arıyor adamı başkasına da yar etmiyor ya benim olacak ya da kara toprağın diyor kaldımı böyle sevdalar.
böyle büyük sevdaların sonu ölümle bitiyor genelde, aman diyeyim.

150 tonluk filin 80 km hızla savurduğu burnuyla pizarronun 3.2 lik deprem ile tuz buz olan kaya elini mi karşılaştırıyoruz ben anlamadım?

Max olacağı 3. komutan.. sadece 1 yumruk attığını gördük, temel dövüş yetenekleri ve başka bi stili var mı göremedik daha, bunları da görmemiz lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık