Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Grand Theft Auto V (2013)

Hyr oyle bi yazdin ki vice city forever falan gta 5 cikmasin gibi bende gorusumu yazdim :) sikinti yok
yok bende bekliyorum çıkmasını :D.vice city başkadır bizim yaşıtlar ve büyükler için .ben 2.cd yi takmamız gerektiğini bilmediğimden 2 gun yatmadan yüklemeyi denedim onu bana 2.cdyi takmam gerektiğini söyleyen kuzene hala kahraman gözüyle bakarım :D

yok bende bekliyorum çıkmasını :D.vice city başkadır bizim yaşıtlar ve büyükler için .ben 2.cd yi takmamız gerektiğini bilmediğimden 2 gun yatmadan yüklemeyi denedim onu :D.bana 2.cdyi takmam gerektiğini söyleyen kuzene hala kahraman gözüyle bakarım :D
Ben aralarında en az 1'er saat mesafe olan 3-4 cdciyi dolaştığımı hatırlıyorum. O gün çok yorulmuştum. Ama yorulmama değmişti. :good:

yok bende bekliyorum çýkmasýný :D.vice city baþkadýr bizim yaþýtlar ve büyükler için .ben 2.cd yi takmamýz gerektiðini bilmediðimden 2 gun yatmadan yüklemeyi denedim onu bana 2.cdyi takmam gerektiðini söyleyen kuzene hala kahraman gözüyle bakarým :D
Hahaha xd

nuttertolls aspirine hafizamda yer eden 2 kelimedir bunlar

Oynayasim geldi bitirdigim gun cok uzulmustum ama rockstar sagolsun efsane oyunlari androide tasiyo max payne 2 nfs gta 3 gta vice city gibi oyunlari tele tasidida herxaman yanimizda :)

Ben aralarında en az 1'er saat mesafe olan 3-4 cdciyi dolaştığımı hatırlıyorum. O gün çok yorulmuştum. Ama yorulmama değmişti. :good:
fazlasıyla karşılar o emeği :D

Hahaha xd

nuttertolls aspirine hafizamda yer eden 2 kelimedir bunlar
:D leaveme alone aspirineyi ışık hızından hızlı yazıyodum.
neyse konu gta5 ti beklemekteyiz diyorum.(kim dağıttı bu konuyu ya :hmm:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık