Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Gintama'da hasegawa namı diğer Madao hastasıyım onun olduğu bölümler çok zevkli bol kahkahalı ya adam süper eğlenceli :hhh::fool:

Isaburou ile kardeşi barışamadan öldü ya, ona yanarım ya. Bari ölmeden önce tosuncuğu kabul ettiğini belirtseydi "kardeşim" filan deseydi. Kuru kuru kurtardı sadece. :D
Tosuncuk öldükten önce mi sonra mı ne konuşuyordu hatırladığım kadarıyla o konuda. Söz olarak söylemese de abisinin onun hakkında düşüncesinin değiştiğini söylüyordu. Farewell arc babaydı ya özellikle ilk başları. Kondou reyizin Gintoki ile içtikten sonra alınıp götürülmesi. Bunun bizim Hijikata ve Sougo'nun görmesi falan baya iyi vermişti duyguyu adi goril :( Benzer bir duyguyu basurlu ninja(Zenzou) ve Sacchan ile de vermişti. Sacchan'nın kılıcı yediği yerde bir kötü olmuştum açıkçası...

Şu amv baya iyi mesela Farewell arc hakkında :(

Tosuncuk öldükten önce mi sonra mı ne konuşuyordu hatırladığım kadarıyla o konuda. Söz olarak söylemese de abisinin onun hakkında düşüncesinin değiştiğini söylüyordu. Farewell arc babaydı ya özellikle ilk başları. Kondou reyizin Gintoki ile içtikten sonra alınıp götürülmesi. Bunun bizim Hijikata ve Sougo'nun görmesi falan baya iyi vermişti duyguyu adi goril :( Benzer bir duyguyu basurlu ninja(Zenzou) ve Sacchan ile de vermişti. Sacchan'nın kılıcı yediği yerde bir kötü olmuştum açıkçası...

Şu amv baya iyi mesela Farewell arc hakkında :(
Uğurlama sahnesini hatırlıyom canım. O çocuk Hijikata'dan sonra kendini değiştirmeye, geliştirmeye çalışıyordu meyvesini abisinin taktiri ile almalıydı bence.

Zenzou favori karakterlerimden biri zaten biliyorsun, reiz Jump okumuyor işe çıkmadan önce aklıma takılmasın diye. :D

şu ost'un çaldığı her sahnede duygulandım. Isaburo'nun karısı ve kızına koşma sahnesinde de bu çalmıştı sanırım.

Shinsuke destekçisi adamdı Isaburo, severim.

Uğurlama sahnesini hatırlıyom canım. O çocuk Hijikata'dan sonra kendini değiştirmeye, geliştirmeye çalışıyordu meyvesini abisinin taktiri ile almalıydı bence.

Zenzou favori karakterlerimden biri zaten biliyorsun, reiz Jump okumuyor işe çıkmadan önce aklıma takılmasın diye. :D

şu ost'un çaldığı her sahnede duygulandım. Isaburo'nun karısı ve kızına koşma sahnesinde de bu çalmıştı sanırım.

Öylesi daha iyi olurdu tabii dediğin gibi de o sıra Nobume'ye odaklandığından goril senin bahsettiğin durum yaşanamadı ne yazık ki :(

Zenzou kral adamdır ya. Bölümün birinde neden çirkin kızlardan hoşlandığı falan anlatıyordu ciddi bir şekilde. Sonra Gintoki bunun midesizliğine dayanamayıp dalmıştı. Bayağı bir gülmüştüm o bölümde :D

O ost benim Gintama ost,amvleri listemde bir numara biliyor musun :D
Onun dışında bir tane daha var böyle aşırı beğendiğim. Bulursam bir sallayayım.
Beni çok etkiliyor mesela şu ost :(

Bu ost efsane.

Öylesi daha iyi olurdu tabii dediğin gibi de o sıra Nobume'ye odaklandığından goril senin bahsettiğin durum yaşanamadı ne yazık ki :(

Zenzou kral adamdır ya. Bölümün birinde neden çirkin kızlardan hoşlandığı falan anlatıyordu ciddi bir şekilde. Sonra Gintoki bunun midesizliğine dayanamayıp dalmıştı. Bayağı bir gülmüştüm o bölümde :D

O ost benim Gintama ost,amvleri listemde bir numara biliyor musun :D
Onun dışında bir tane daha var böyle aşırı beğendiğim. Bulursam bir sallayayım.
Beni çok etkiliyor mesela şu ost :(
Ahauhua. Cinsiyet değiştirdikleri bölümde Hijikata san'a yürümüştü hatırladım asdfasdf. :D

Bahsettiğin bölümü hatırlayamadım ama. :D

şu da çok iyidir.

Youtubeda nihryuu diye bir kanal var. İçinde çok güzel 4 tane gintama asmv'si vardı. Görmediyseniz öneririm.
Yapan çok güzel yapmış. Sahneleri vs çok güzel birleştirmiş. İnsanı alıp götürüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık