Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

En son Rakuyou arc da kaldım. 4. sezondu sanırım. Porori ve final arc başlamıştı en son ama izleyemedim. :D
Aynen öyle Porori zaten bildiğin arada verilmeyen arclardı. Az daha spo atıyordum heyecandan sdjfsdfjdsg
Final arc 2 parttan oluşuyor Tamashi-hen part 1 ve part 2 olmak üzere. Ki part 2'de de tam olarak bitmedi. Son bir arc gelecek gibi ama ne zaman gelir belli değil. Ama ben 2019 yazı olarak düşünüyorum. Mangasının ise son bölümleri yarın gelecek herhangi bir troll yoksa :D

Aynen öyle Porori zaten bildiğin arada verilmeyen arclardı. Az daha spo atıyordum heyecandan sdjfsdfjdsg
Final arc 2 parttan oluşuyor Tamashi-hen part 1 ve part 2 olmak üzere. Ki part 2'de de tam olarak bitmedi. Son bir arc gelecek gibi ama ne zaman gelir belli değil. Ama ben 2019 yazı olarak düşünüyorum. Mangasının ise son bölümleri yarın gelecek herhangi bir troll yoksa :D
Ahaha. Atsan da sorun değil ya alışığım ben. :D

İyi bari baya bölüm birikmiş. Zaten bu aralar OP harici anime takip edemiyorum. Son arc çıktığında toplu bir şekilde izlerim artık.

Bu kaçıncı troll ya. Animede de aynısını yapıyorlardı. Bu son bölüm diye diye kaç sezon çektiler. :D

Tamashi Hen'de en az Gintoki level iki karakter tanıtıldı, Hedoro(gerçek kimliğinin ortaya çıkmasıyla) ve Ougai. Hedoro neyse de Ougai çok başarısız tasarım ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık