Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Arlecchino'nun tüm kiti sızdı, hesaplamalar yapıldı, Hu Tao ile benzer hasarlarda iyi bir DPS olacak ama Fontaine ile gelen bazı dinamikler var, skiller ile aktif olan, hp ile değişebilen zımbırtılar vs, karışık gelmez oynarım ben istiyorum bu abi/ablayı diyorsanız alın. Kendi silahı dışında ki mızraklar tırpan'a dönüşmeyecek haberiniz olsun.
Bı tane leak video şunda başka bir silahta sanki tirpana dönüşüyordu.
Birde hangi silahlar iyi gidiyormuş biliniyor mu ?

Son düzenleme:
(KOD 1 ) - NQXAP58F96ED

( KOD 2 ) - HOFK9PBK481G

( KOD 3 ) - YKHC29118G54

( KOD 4 ) - KAVI6G4PL24E

( KOD 5 ) - BNYP6K5X4HIQ

( KOD 6 ) - CA3BLTURGH9D

( KOD 7 ) - GENSHINGIFT

TÜM ÇALIŞMA KODLARI ✅

Bağlantıyı Buradan Kullanın 🖇

-- https://genshin.hoyoverse.com/en/gift

⭐ NQXAP58F96ED – 10x Maceracının Tecrübesi, x5 Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ NQXAZLX1943G – 10x Maceracının Tecrübesi, x5 Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ GGXG71L5J215 – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ GGXG9VO6967I – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ GGXG689RYDA3 – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ KAVI6G4PL24E – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ KAVI75ET63II – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ BNYP1WBMU61F – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ BNYP6K5X4HIQ – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ HOFK9PBK481G – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ OLQH7G62I7EU – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

⭐ CA3BLTURGH9D – 60 Primogem, 5x Macera Tecrübe (YENİ)

⭐ YKHC29118G54 – 10x Maceracının Tecrübesi, 5x Kaliteli Geliştirme Cevheri, 5x Kızarmış Balıklı Erişte, 5x Acılı Jueyun Tavuğu ve 10.000 Mora (YENİ)

Kaynak ; https://m.hoyolab.com/#/article/26773620/?lang=en-us&utm_source=sns&utm_medium=link

Bugün abys resetlenmiş.

Neu ile girdim silahı falan da yok ama girmeyle çıkmak bir oldu.

Şu karakterin c0 haliyle yarışamayacak bir dünya c6 5 yıldızlı karakter vardır.

Elinin ayarını .... Hoyo :oleyo2:

Önceki abysste de bu abysste de 72 krit oranına rağmen navia ile 3 e nin ikisi krit gelmediği için 3 yıldız yapamıyorum. Öncekinde 36 yııldız alabilmek için 100 kez denedim uğraşlar sonu başardım. yine denicem gibi. Kafayı yicem.

Bı tane leak video şunda başka bir silahta sanki tirpana dönüşüyordu.
Birde hangi silahlar iyi gidiyormuş biliniyor mu ?
Maalesef almayı düşünmediğim için karakteri takip etmekten vazgeçtim. Bond of life mekaniği yüzünden imza silahı dışında çok az silah işe yarayabilir emin değilim. Elimde fazlasıyla DPS karakter var ama yinede Clorinde'yi merak ediyorum. Sızıntıları gelmeye başladı, iki güne videoları da gelir herhalde.

Maalesef almayı düşünmediğim için karakteri takip etmekten vazgeçtim. Bond of life mekaniği yüzünden imza silahı dışında çok az silah işe yarayabilir emin değilim. Elimde fazlasıyla DPS karakter var ama yinede Clorinde'yi merak ediyorum. Sızıntıları gelmeye başladı, iki güne videoları da gelir herhalde.
Ondada Bond of life etkisi var sanırım leakler o yönde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık