Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç dinlenmemiş adamın hali de başka oluyor yav baksana şuna.
Tüm arcta kaybettiği enerjiyi koltuğa oturarak kazanamaz adam.

açmalamaktan da geri durmuyorsun ölü taklidi falan diye
Ölü taklidi demedim ben.Baygın numarası dedim.Luffy adamın pilinin bitip bitmediğini kontrol edeceğine 1 tane daha vursa arcı erkenden kapatmıştı Dof zaten.

Sana laf anlatılmaz anlayacak biri olsa neyse...
Mangadan panelleri vererek argümanını destekleyebilen biri anlatabilirdi.Sen şu anda onlar gibi davranmıyorsun ama.Yeri geldiğinde panelleri,yeri geldiğinde yazarı,yeri geldiğinde de portreyi görmezden gelen,işin içine Dof girince de pireyi deve yapan bir yorum tarzına sahipsin.

Tamamdır ama yine de...
Sumimasen
Yok bir sorun yahu gerek yok böyle şeylere.:gamyon:Kendimi tartışmaya kaptırınca size öyle geliyor olabilir o yüzden ifade kullanıyorum genelde.
Tüm arcta kaybettiği enerjiyi koltuğa oturarak kazanamaz adam.

Ölü taklidi demedim ben.Baygın numarası dedim.Luffy adamın pilinin bitip bitmediğini kontrol edeceğine 1 tane daha vursa arcı erkenden kapatmıştı Dof zaten.

Mangadan panelleri vererek argümanını destekleyebilen biri anlatabilirdi.Sen şu anda onlar gibi davranmıyorsun ama.Yeri geldiğinde panelleri,yeri geldiğinde yazarı,yeri geldiğinde de portreyi görmezden gelen,işin içine Dof girince de pireyi deve yapan bir yorum tarzına sahipsin.
Koltuğa oturma değil valla bildiğin uyuyordu uyudu adam.Yok baygın numarası da mümkün değil kendinden geçmiştir.Adamdaki egoyu görüyorsunuz ne numarası yapacak.Numara yapan adam zamana oynar kafesin süresi de azken gitti kkgye kafa atar misali en güçlü saldırısıyla girdi.Son yazdığımda biraz sert çıkışmış olabilirim kusura bakma.:confused: Geri alıyorum o lafı.Normalde mangadan argümandan tartışıyoruz ama yok o öyle değildi böyleydi kısımları buraya sürüklüyor bir noktada.Bu yorgunlukla adam %70 olduysa gamma %30 diyince niye kızılıyordu madem hani pire deve olayı ya.:hhh:

Seninle anlaşamayacağımız nokta ezilmelik bir durum olmaması. Sağ kol yenen Luffy'nin kendini eğitmiş ve daha güçlenmiş hali bile arkasına bakmadan kaçmadı mı Udon'da?
Demek ki Big Mom, sağ kol ya da üstü adamları bile ezecek haldeydi hafızasını kaybetse de yani burda Big Mom zayıftı da Queen ezildi mevzusu boş mevzu.
Queen ile Big Mom arasında net bir güç farkı var buna tamamım ama Yamato olsa değişen bir şey olmayacaktı. Yamato, Kaido'nun karşısına geçince de kazanmak amacıyla çıkmadı ve meyve avantajını da kullanıp hayatını riske atarak zaman kazanmaya çalıştı ki bunu yapmak için en uygun adaydı. Ben Queen'in hayatını ortaya koyup tüm kozlarını, Germa yeteneklerini vesahire kullanıp zaman kazanmaya çalışmasına rağmen beceremediğini falan göremedim ve hem öyle bir karakter değil gibi hem de hayatını hiçe sayarak zaman kazanması gereken bir durumu da yoktu. Baktı yenemeyecek boş verdi ki bunları teke tekte Luffy hariç kim yenebilir gibi göründü ki şu ana kadar...
Queen daha ne kadar ezilsin bilmiyorum. Öldün mi diye sordu luffy:
Bayıltıldığı da net söylenmiş. İnsan formuna geri dönmüş yenilen her zoan kullanıcısında olduğu gibi. Queen 1 bölüm sonra kalkıyor anca. Konuşulanları duyuyor olsa da bi vuruşluk canı kalmış.
Hemen 1-2 saniyeye kalksa bişey demeyeceğim. Dövüş devam etse kendini korur çünkü öyle durumda. Ama burdan sağ çıkmasının tek sebebi bm’ın bunu öldü diye bırakması.

Bu ezilmek değilse Luffy de arc başında kaido’ya ezilmedi diyelim o zaman. Yarım saat dövüşürdü istese. Luffy arc başındaki kaidoyla dövüşünde bile queen kadar ezilmedi.
Elementlerini kullansa meyveli bi big mom’a aynı şekilde ezilir. Udondaki halini ise alır mı bilmem ama o seviyede olsaydı çok farklı bi senaryo görürdük. O kadını durdurmanın imkansız olduğunu gördük bence.

Bir de udon’da big mom’dan kaçtı diye luffy’e niye bağladın konuyu? Ne yapsaydı luffy durduk yere yonkou mu indirmeye çalışsaydı düşman hapishanesinin ortasında?

Bm defalarca saldırdı vuramadı. En son dedenin ısrarıyla luffy bloklamaya çalıştı. Ryuo kullanabilse durdurabilecekti kadını. Doğrudan yumruk yediği halde bişey olmadı sapasağlam kalktı hemen. Luffy ordaki bm ile dövüşebilecek haldeydi.

Bu kadın kek adasındaki luffy’i bloklamak için bile koluna alev desenli armament basıyor. G4 hariç sadece kata’nın final saldırısında gördüğümüz bi efekt bu.
______
Yamato meyve avantajıyla dayandı, en uygun adaydı falan diyorsun da ne alaka? Law veya kidd gibi hax güçleri yok bu kızın.

Balyozu balyozla durdurdu. Ateşi denk boyutta buzla durdurdu. Doğrudan vücuduna darbe alıp dayanıklılığıyla kalktı. Hasar verirken de diğer süpernovalar gibi plot için uydurulmuş içten vuran teknikleri çıkmadı hasarı yüksek olduğu için hasar verdi.

Queen yerine yamato olsa gayet de farklı olurdu. Dünyada 3 canlı yonkou olurdu şuan.

Son düzenleme:
Queen daha ne kadar ezilsin bilmiyorum. Öldün mi diye sordu luffy:
Bayıltıldığı da net söylenmiş. İnsan formuna geri dönmüş yenilen her zoan kullanıcısında olduğu gibi. Queen 1 bölüm sonra kalkıyor anca. Konuşulanları duyuyor olsa da bi vuruşluk canı kalmış.

Bu ezilmek değilse Luffy de arc başında kaido’ya ezilmedi diyelim o zaman. Yarım saat dövüşürdü istese. Luffy arc başındaki kaidoyla dövüşünde bile queen kadar ezilmedi.
Elementlerini kullansa meyveli bi big mom’a aynı şekilde ezilir. Udondaki halini ise alır mı bilmem ama o seviyede olsaydı çok farklı bi senaryo görürdük. O kadını durdurmanın imkansız olduğunu gördük bence.

Bir de udon’da big mom’dan kaçtı diye luffy’e niye bağladın konuyu? Ne yapsaydı luffy durduk yere yonkou mu indirmeye çalışsaydı düşman hapishanesinin ortasında?

Bm defalarca saldırdı vuramadı. En son dedenin ısrarıyla luffy bloklamaya çalıştı. Ryuo kullanabilse durdurabilecekti kadını. Doğrudan yumruk yediği halde bişey olmadı sapasağlam kalktı hemen. Luffy ordaki bm ile dövüşebilecek haldeydi.

Bu kadın kek adasındaki luffy’i bloklamak için bile koluna alev desenli armament basıyor. G4 hariç sadece kata’nın final saldırısında gördüğümüz bi efekt bu.
______
Yamato meyve avantajıyla dayandı, en uygun adaydı falan diyorsun da ne alaka? Law veya kidd gibi hax güçleri yok bu kızın.

Balyozu balyozla durdurdu. Ateşi denk boyutta ateşle durdurdu. Doğrudan vücuduna darbe alıp dayanıklılığıyla kalktı. Hasar verirken de diğer süpernovalar gibi plot için uydurulmuş içten vuran teknikleri çıkmadı hasarı yüksek olduğu için hasar verdi.

Queen yerine yamato olsa gayet de farklı olurdu. Dünyada 3 canlı yonkou olurdu şuan.
İnanılmaz ezildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık