Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazacaklarımı yazdım anlamamakta ısrar ediyorsun.Sana göre zaten Rosa’ya gelmişler hiç durup dinlenmeden bile aynı gün içinde Law vs üstüne vs atmış.
Tam olarak öyle yaptı zaten.Amiral+Dof ile uğraştı,Sanji'yi kurtardı,Dof ile köprüde dövüştü,sarayda dövüştü.Adamın dövüşmediği yer mi var Dressrosa'da :D

Adam bu kadar kısa sürede bunları yaptıysa Normal Luffy ve Law ile ayrı ayrı birebir vs attı.2 vs 1 saldırılar yedi.
2v1 yediği saldırılar ne Red Hawk mı :D Görende Dof 20 dk 2v1 attı sanacak.

Sonra birde G4 ile kapıştı
G4 ile kapışmadı.G4 tarafından dayağını yiyip oturdu.Uyanışıyla da 20 dakika kendince dilenmeye çalıştı,yenilmemek için yaptığı baygın numarasına bile girmiyorum.

yok.Adam bu kadar kısa sürede bunları yaptıysa Normal Luffy ve Law ile ayrı ayrı birebir vs attı.2 vs 1 saldırılar yedi.Sonra birde G4 ile kapıştı.Law ile iki defa dövüştü falan.Çok dövüştü diye kimse %100 olmadığını iddia etmedi bizde dahil.Enerji kaybedince tekrar kazanılan birşey biliyorsun değil mi.
Dof'un meyvesi ile Law'ın meyvesinin prensibi bile aynı değil.Doflamingo'nın kullandıkça Law kadar enerji götüren bir meyvesi yok.Bu vurgulanmadı bile.Evet enerjii toplanabilir ama onun içinde zaman gerek.Haberin vardır herhalde bundan :D Adamın boş durduğu kısım bile azken yatar o iş.

Neyse tamam sen devam et böyle Kata evreni güzel geliyor olmalı.
Dof amiral evreninden iyi değildir :D G4 karşısında eli kolu bağlı adama sağ kol-amiral demeye devam et sen.Allah'tan canavar korsanları diye bir tayfa var, yoksa Dof yc2 bile yener diyemezdin :hhh::hhh:

Tam olarak öyle yaptı zaten.Amiral+Dof ile uğraştı,Sanji'yi kurtardı,Dof ile köprüde dövüştü,sarayda dövüştü.Adamın dövüşmediği yer mi var Dressrosa'da :D

2v1 yediği saldırılar ne Red Hawk mı :D Görende Dof 20 dk 2v1 attı sanacak.

G4 ile kapışmadı.G4 tarafından dayağını yiyip oturdu.Uyanışıyla da 20 dakika kendince dilenmeye çalıştı,yenilmemek için yaptığı baygın numarasına bile girmiyorum.

Dof'un meyvesi ile Law'ın meyvesinin prensibi bile aynı değil.Doflamingo'nın kullandıkça Law kadar enerji götüren bir meyvesi yok.Bu vurgulanmadı bile.Evet enerjii toplanabilir ama onun içinde zaman gerek.Haberin vardır herhalde bundan :D Adamın boş durduğu kısım bile azken yatar o iş.

Dof amiral evreninden iyi değildir :D G4 karşısında eli kolu bağlı adama sağ kol-amiral demeye devam et sen.Allah'tan canavar korsanları diye bir tayfa var, yoksa Dof yc2 bile yener diyemezdin :hhh::hhh:
Hiç dinlenmemiş adamın hali de başka oluyor yav baksana şuna.:artiz: https://sleepinggeeks.com/2014/01/16/hakuba-the-demon-of-block-d-one-piece-734-review/amp/ Saçmalamaktan da geri durmuyorsun ölü taklidi falan diye.Öyle birşey olsa ben bilirim.Bir kere gammayı dikmek için lafa tuttu tahrik etti rakibi ki o da zeka işi ölüye yatmak değil.Sana laf anlatılmaz anlayacak biri olsa neyse...

Hiç dinlenmemiş adamın hali de başka oluyor yav baksana şuna.:artiz: https://sleepinggeeks.com/2014/01/16/hakuba-the-demon-of-block-d-one-piece-734-review/amp/ Saçmalamaktan da geri durmuyorsun ölü taklidi falan diye.Öyle birşey olsa ben bilirim.Bir kere gammayı dikmek için lafa tuttu tahrik etti rakibi ki o da zeka işi ölüye yatmak değil.Sana laf anlatılmaz anlayacak biri olsa neyse...
Ah yavrum. İçinde mermilerle oturdu o koltuğa. :(

Ah yavrum. İçinde mermilerle oturdu o koltuğa. :(
Kafasına sıkılmadığına dua etsin Oden hs yemişti. :D Mermiler problem değil ölmeye bırakacak gibi mi duruyorlar.Adam cerrah olarak kendine ameliyatı yapmış.Fisher Tiger’dan biliyoruz böyle basit şeylerden kan kaybı oluyor sadece.Dövüşürken daha çok yaralanıyordur Law.Cerrahın kralı meyvesi olmasa neyse diyeceğim mermiyi yer yemez çıkarıp cebine atmıştır bile.

Kafasına sıkılmadığına dua etsin Oden hs yemişti. :D Mermiler problem değil ölmeye bırakacak gibi mi duruyorlar.Adam cerrah olarak kendine ameliyatı yapmış.Fisher Tiger’dan biliyoruz böyle basit şeylerden kan kaybı oluyor sadece.Dövüşürken daha çok yaralanıyordur Law.Cerrahın kralı olmasa neyse diyeceğim mermiyi yer yemez çıkarıp cebine atmıştır bile.
Yav. Doffy istese Luffy'i öldürecek fırsatta vardı elinde. Asan kesen çizen adam Luffy ve Law'a gelince nazik davranıyor. :dd.d İşin oralarında değiliz. Doffy'nin amacı öldürmek değildi tabi. Gücü kullanmasına zorlamaktı. Law'ın bunu kullanmayacağının kararlılığını görünce o zaman seni öldürürüm demeye başladı. O vakitten itibarende isteği Law'ın ölümüydü. Luffy geçti önüne. Öldürmek istiyorsan önce beni geçmelisin diye.

Mermileri çıkardığı yer saraya vardıklarındaydı. Yani hemen yapmamış onu.

Yav. Doffy istese Luffy'i öldürecek fırsatta vardı elinde. Asan kesen çizen adam Luffy ve Law'a gelince nazik davranıyor. :dd.d İşin oralarında değiliz. Doffy'nin amacı öldürmek değildi tabi. Gücü kullanmasına zorlamaktı. Law'ın bunu kullanmayacağının kararlılığını görünce o zaman seni öldürürüm demeye başladı. O vakitten itibarende isteği Law'ın ölümüydü. Luffy geçti önüne. Öldürmek istiyorsan önce beni geçmelisin diye.

Mermileri çıkardığı yer saraya vardıklarındaydı. Yani hemen yapmamış onu.
Orada çıkarsa ne olur basit saçma mermisi yahu bunlar.Sanji’de kaçarken yemişti.Üst düzey adamları uzun vadede etkilemesi mümkün değil.O an yediği hasarın üzerine sıkınca etkiledi tabii.Onun dışında ayakta şu an ayak üstü ameliyatla çıkarıyor sadece.Bunlardan birşey olsa bizim 50 kere red hawk diye kafa ütülememiz lazım. :D Red hawk şu saçmalardan kat kat güçlü birşey.Jinbei görünce oha çekiyordu.Bunlar hiçbirşey yani.

Son düzenleme:
Orada çıkarsa ne olur basit saçma mermisi yahu bunlar.Sanji’de kaçarken yemişti.Üst düzey adamları uzun vadede etkilemesi mümkün değil.O an yediği hasarın üzerine sıkınca etkiledi tabii.Onun dışında ayakta şu an ayak üstü ameliyatla çıkarıyor sadece.Bunlardan birşey olsa bizim 50 kere red hawk diye kafa ütülememiz lazım.Red hawk şu saçmalardan kat kat güçlü birşey.Jinbei görünce oha çekiyordu.Bunlar hiçbirşey yani.
Hangi saçmalardan kat kat güçlü? Sana ne oluyor yav son zamanlarda. Ne bu atar gider. Ben adam kurşunlandı koltuğa mermiyle oturdu diye büyük hasar mı yedi dedim? Eeee. Ne anlatıyorsun o zaman.

Rosa'da ki halinde dövüşten bağımsız oda açmak bile enerjisinden yiyordu. Doffy ile 1 v 1 düşene kadar kendisini tam anlamıyla koruyamadı. Miyata bunu anlatıyor kaçtır.

Hangi saçmalardan kat kat güçlü? Sana ne oluyor yav son zamanlarda. Ne bu atar gider. Ben adam kurşunlandı koltuğa mermiyle oturdu diye büyük hasar mı yedi dedim? Eeee. Ne anlatıyorsun o zaman.

Rosa'da ki halinde dövüşten bağımsız oda açmak bile enerjisinden yiyordu. Doffy ile 1 v 1 düşene kadar kendisini tam anlamıyla koruyamadı. Miyata bunu anlatıyor kaçtır.
Atar mı yaptım anlamadım.Sana demiyorum ya dof fanları için genel konuşuyorum smile koymamışım. :D

Bana karşı ters yapıyormuşsun gibi geldi son zamanlarda. Birden çıkıştım ama çok şey etme sen de :dd.d
Düz yazdım hızlıca süslemeyince öyle gözüküyor.Benim atar yapacağım adamlar belli Alpa,Croco,Miyata falan ki onlara da yapmıyorum yani geyiğine cevap veriyorum genelde. :D Muhalefet tartışmasına girmediğime öyle birşey yazma ihtimalim çok az yani alınma üzerine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık