Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amirali çıkar yonkou koy tıpkı bizim genç Raiden :ühü:

@Millennium Wizard güzel yere kapak atmışsın nede olsa hep haksız çıkıyor xD
İmparatorların amirallerden çok çok daha güçlü olmasını ben de çok isterdim. Özellikle de Luffy'nin MF'deki üç amiralin karşısına dikildiği sahnenin tekrarlandığını ve üçünü de tokatladığını hayal edersek :d Ama hayallerle ilerlemiyor bu seri. Öyle olsaydı sizler Zoro'nun taaa dojosundan attığı sıleşe tüm dünyayı dolaştırır, yol üstünde de ne kadar amiral yonkou falan varsa hepsini kestirir, dönüş yolunda da aradan Luffy'yi çıkartır ve tekrar dojoya döndürürdünüz. :oleyo:

Oda sbs de cevap vermiş
Bu alçaklığı da ancak Oda'dan beklerdim zaten. Ulan bu nasıl bir iş. Ushimaru Zoro'nun babası olsa bu kadar benzemez. Belki de Oda da böyle düşündü. Babası olsa bu kadar benzemezdi en iyisi ben bu adamı Zoro'nun babası yapmıyım dedi.
Cidden mi
Seride net reenkarnasyon var o zaman.
Ben sana diyim Zoro direkt Ryuma'nın oğlu. Toki 800 yıl önce Ryuma'yla evlenmiş ve oğullarını da dünya hükümetinden korumak için 800 yıl sonraya postalamış.

Dns başa gelince ekonomiyi düzelteceğim doları düşüreceğim diyor oy istiyor sizden.1 Zoro da 1 Luffy olacakmış önceden biliyorsunuz Zoro = 1.5 Luffy idi. :D
Ben ekonomistim :rolleyes::gamyon::hmm::D

Bu alçaklığı da ancak Oda'dan beklerdim zaten. Ulan bu nasıl bir iş. Ushimaru Zoro'nun babası olsa bu kadar benzemez. Belki de Oda da böyle düşündü. Babası olsa bu kadar benzemezdi en iyisi ben bu adamı Zoro'nun babası yapmıyım dedi.

Ben sana diyim Zoro direkt Ryuma'nın oğlu. Toki 800 yıl önce Ryuma'yla evlenmiş ve oğullarını da dünya hükümetinden korumak için 800 yıl sonraya postalamış.

Ben ekonomistim :rolleyes::gamyon::hmm::D
Aynen. :) Wano arctan önce vaatlere başladın. #WanosonuZoroamiral sloganından önce bir yonko 7 sağ kol ediyordu wanoya geldik şimdi 2 yonko 5 sağ kol ediyor.2.5 falan gördü hep senin sayende.:alkis:

Güç olarak bakarsak kesin. Hükümetle iyi anlaştıklarını düşünürsek daha düşük çıkma ihtimali yüksek.
Hükümetle iyi anlaşan sadece Shanks muhtemelen onun ödül de 4 milyar. Ki o da gizli. Beyaz sakalla buluşmalarını engellemeye çalışıyordu donanma yani araları iyi denemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık