Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun bildirimi gelmemiş.Yahu kral haki ekleyip gök yaran birisi amiralleri geçmiştir Luffy özelinde birşey değil bu. Çünkü amiraller yapamaz bunu şayet Garp yada Sengoku değilse.Amirallerin sana Oda’nın kafasındaki yerini söyleyeyim taş çatlasa 2-2.5 milyar ödül vereceği aralıktalar.Sağ kolların gayet başedebildiği adamlar amiral dediklerin.Marco savaşta Kizaru ile dövüşürken yav çok zorlanıyorum amiralle dövüşmek çok zor falan demedi ama iki sağ kolla birden dövüşürken bunu diyor.Yani King ve Queen toplamda bir amirali geçiyorlar bu kadar gözünüzde büyütüp hayal kurmayın.Al sana mangadan geldim veriyle konuşursan iyi olur.
Yonkou>>amiral veya yonkou>>>amiral diyorsun sen, tıpkı eski ben gibi. İyice abartıp yonkou>>>>>>>>>>>>>>>amiral diyenler de var xD Ama 'sonradan amiralci' birisi olaraktan şimdi en fazla yonkou>amiral diyorum ben. :artiz: Öyle de çıkacak yazın bir kenara.

Not: Lobici olmadığım halde bunları söylüyorsam objektif yorum yapıyorum demektir. :rolleyes:

Marco dahil tüm yonkou komutanları "Hüüü hasır şapkaya dokunmana izin vermeceğiz hüüüü"

Sonuç: Akainulanmış bir Jinbei ve ahır mandası gibi göğsünden damgalanmış bir Luffy :ehe:

@Millennium Wizard
O narin ve hassas lastikten kalbim daha fazla dayanamayıp kırılıverdi bir anda. :(
Akainu özel ve hırslı biriydi kendinden zayıf güçlü demeden ayırt etmeksizin kuduz köpek gibi herkese saldırdı.Bu güç çıtasını çok yukarı koyacak birşey değil.Asıl Garp ve Sengoku gibi sessiz olandan korkacaksın.Ha senin lastikten olduğunu unutmuşum.xD O zaman gaza basalım gitsin hiçbirşeycik olmaz.:hhh:

Akainu özel ve hırslı biriydi kendinden zayıf güçlü demeden ayırt etmeksizin kuduz köpek gibi herkese saldırdı.Bu güç çıtasını çok yukarı koyacak birşey değil.Asıl Garp ve Sengoku gibi sessiz olandan korkacaksın.Ha senin lastikten olduğunu unutmuşum.xD O zaman gaza basalım gitsin hiçbirşeycik olmaz.:hhh:
Bu mu bahane? Hırs? Gözlerinin önünde kaptanları ve kardeşleri ölmüşken hala hırsları kuduz köpek Akainu'nun hırsıyla yarışamıyorsa dükkanı kapatıp gitsinler o zaman. Gamsız pezolar ya :ehe:

Sizin amiral Marco, serinin tek yeme makinaları olan koramiralin tekinden kairosekili kelepçeyi yedi ya daha da hiçbir argüman kurtaramaz sizi. :fool: Onu amirallerden birisine yapamazlar, yaptırmaz mangaka. Amiral etiketine zarar verdirmiyor herif yapacak bir şey yok.

Marco dahil tüm yonkou komutanları "Hüüü hasır şapkaya dokunmana izin vermeceğiz hüüüü"

Sonuç: Akainulanmış bir Jinbei ve ahır mandası gibi göğsünden damgalanmış bir Luffy :ehe:

@Millennium Wizard
O narin ve hassas lastikten kalbim daha fazla dayanamayıp kırılıverdi bir anda. :(
Amirallere bir omuz bir tekme atmalarını ne kadar da yüce görüyorlar. Öyle bir tekme ki Marco'nun amirallerle başettiğini düşündürmüş. :ehe:

Ayrıca dediğin gibi sonra Bu Marco gelip çöp koramirallerden ters kelepçe yiyor mesela.:hhh:

Sizin amiral Marco, serinin tek yeme makinaları olan koramiralin tekinden kairosekili kelepçeyi yedi ya daha da hiçbir argüman kurtaramaz sizi. :fool: Onu amirallerden birisine yapamazlar, yaptırmaz mangaka. Amiral etiketine zarar verdirmiyor herif yapacak bir şey yok.
Amirali çıkar yonkou koy tıpkı bizim genç Raiden :ühü:

@Millennium Wizard güzel yere kapak atmışsın nede olsa hep haksız çıkıyor xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık