Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ihtimallerden bahsettim. Jozu'yu yenmenin tek yolu elması aşmak ise desene Mifak ömrü hayatı boyunca yenemez xd
Mihawk'ın yenip yenemeyeceğini bilmiyoruz, hakiyle aşılıp aşılmayacağını bilmiyoruz. Hakiyle aşılıyorsa da kaç kilo haki gerektiğini bilmiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey var o da Mingo'nun hakisinin elması aşmaya yetmeyeceği.

Luffy G4'e geçince koparıyor la ipleri hızla alakası yok onun. Orada Jozu yakalanıyor ama sadece o, onun sebebi de Jozu'nun başka birine saldırıyor oluşu.
Atmos'u hatırla Dof oynatabiliyor ama Jozu da bildiğin Jozu dönüp Dof'a bakıyordu ne oluyor vb. diye. Adam şaşırıyordu anlık olarak.
Aynı şey Belamy de oldu Belamy'i oynatıyordu ama diğer büyük isimlere bir şey yapamadı.

G4 güçlü bir form ama Dressrosa da ki hali ile BM arc da ki hai arasında bile fark vardı. Bu Luffy Cracker ile karşılaştı, sonra gözlem falan kastı, kendini geliştirip öyle çıktı Kata karşısına. Yani o arc bile daha da güçlendi eski halinden. O yüzden iki olayı karşılaştırmamak lazım.
Koparsaymış o zaman Jozu ipleri Luffy gibi.Dof nasıl buzlardan kurtulduysa.Bana olurdu ederdi falan bunlarla gelmeyin.Ne olmuş sonuç ? Jozu lehine ne olmuş bunlarla gelin.Doflamingo Croco’ya yardım ediyor sonra Croco da Jozu’ya yardım ediyor sonuç olarak bu kapıya çıkıyor.Sanki Jozu lordlardan açık ara üstün bir adammış gibi konuşmayın.Taraflı yorumlardan cidden sıkıldım Jozu konusunda hep aynı muhabbetler.Uyanış diyorsun ölüye yatıyorlar.Bunlar zamanında Jozu magmadan bile zarar görmez diyen zihniyet.Ben Jozu’yu çok güçlü görüyorum banane mangada ne olduysa diyenlerle işim olmaz bu saatten sonra enerji harcamam yani...

Koparsaymış o zaman Jozu ipleri Luffy gibi.Dof nasıl buzlardan kurtulduysa.Bana olurdu ederdi falan bunlarla gelmeyin.Ne olmuş sonuç ? Jozu lehine ne olmuş bunlarla gelin.Doflamingo Croco’ya yardım ediyor sonra Croco da Jozu’ya yardım ediyor sonuç olarak bu kapıya çıkıyor.Sanki Jozu lordlardan açık ara üstün bir adammış gibi konuşmayın.Taraflı yorumlardan cidden sıkıldım Jozu konusunda hep aynı muhabbetler.Uyanış diyorsun ölüye yatıyorlar.Bunlar zamanında Jozu magmadan bile zarar görmez diyen zihniyet.Ben Jozu’yu çok güçlü görüyorum banane mangada ne olduysa diyenlerle işim olmaz bu saatten sonra enerji harcamam yani...
Hala koparsaymış diyor. La o kadar zaman geçti mi o sahnede? Luffy bile hemen koparmıyor ilk önce olay gösteriliyor. Sanki Dof 3-5 dk adamı kontrol etmiş gibi yorumluyorsun olayları.

Adam başka birine saldırırken böyle bir durumda kalıyor, hatta şaşırıyor falan arkaya dönüp bakıyor. Oradan sonra da kısa bir muhabbet sonrası zaten Croc Sables atıp uçuruyor bunları.

Lordlar'dan açık ara üstün diyen yok fakat sen Dof'un adama Belamy gibi Atmos gibi muamele yaptığını falan sanıyorsun. Adam fiziksel olarak zaten üst düzey karakter.

Dof Luffy'e ölümcül hasar veremiyor uyanış ile gördük saldırıları yapma etme ya. Bana atsana uyanış ile Dof'un Luffy'e verdiği çok büyük bir hasarı. Elmas adamı mı delicek? Hadi elmas olmayan tarafına saldırsa o bile sonucu belirsiz oluyor adam fiziksel olarak güçlü baya. Bu adamı anca en kolay hemen yok edecek tarzda meyveler ile yenebilirsin, onlardan biri de Aokiji bulunuyordu zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık