Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence dofun kukla tekniğindeki iplerin kesici özelliği yok, nasıl yaptığı falan açıklandı mı onu da bilmiyorum ama lufi g4'e geçince hacmini artırıp rahatça kurtuldu, jozuyla fiziksel olarak mukayese edilecek biri değil lufi. jozu sadece elmasa dönüşüp aşındırma yapsa dahi o iplerden kurtulur, kurtulması gerekir. o anlık kilitlenmesinden dof>jozu gibi bir sonuç çıkmaz.

Jozu ne g4 Luffy kadar hızlı ne de güçlüydü.İplere yakalanma sebebi bu.G4 formunun yakalanmama sebebi de gücün yanında aşırı hızlı olması koparıyordu zaten ipleri.Herkesi g4 sanmayın ve herkese işlemeyecek de sanmayın.Jozu güçlü olsa bile yeterince hızlı olmadığından koparamadı.Çok hızlı oldu diyelim koparamazsa da gerginlikten bunun zararını kendi görürdü.Oars Jr bacağı boyutunda bir kütle dolayabiliyor Doflamingo ağlara.Bunu yapabiliyorsa boyutun önemi bir yerden sonra yani gücün ve hakinin önemi var daha çok ve de hızın.Bununla durdurur yada kontrol eder.Uyanışla kat kat fazlasını yapar.
Luffy G4'e geçince koparıyor la ipleri hızla alakası yok onun. Orada Jozu yakalanıyor ama sadece o, onun sebebi de Jozu'nun başka birine saldırıyor oluşu.
Atmos'u hatırla Dof oynatabiliyor ama Jozu da bildiğin Jozu dönüp Dof'a bakıyordu ne oluyor vb. diye. Adam şaşırıyordu anlık olarak.
Aynı şey Belamy de oldu Belamy'i oynatıyordu ama diğer büyük isimlere bir şey yapamadı.
G4 sadece Dof'a değil yonkou sağ koluna da hicret ettiriyordu. Öyle ki vücudu etkilenmese de Kaido bile küçük çaplı seyahat yaptı bu teknikle. Dof'u yorumlarken bu gücü göz ardı etmeden yorumlayın derim.
G4 güçlü bir form ama Dressrosa da ki hali ile BM arc da ki hai arasında bile fark vardı. Bu Luffy Cracker ile karşılaştı, sonra gözlem falan kastı, kendini geliştirip öyle çıktı Kata karşısına. Yani o arc bile daha da güçlendi eski halinden. O yüzden iki olayı karşılaştırmamak lazım.

Dressrosa g4 ile tüm kek sonu g4 aynı şey değil.Luffy hali hazırda dövüşlerden daha da güçlendi,üzerine gözlem kastı.Ona rağmen üstün gelemedi Dof karşısındaki gibi.

G4 güçlü bir form ama Dressrosa da ki hali ile BM arc da ki hai arasında bile fark vardı. Bu Luffy Cracker ile karşılaştı, sonra gözlem falan kastı, kendini geliştirip öyle çıktı Kata karşısına. Yani o arc bile daha da güçlendi eski halinden. O yüzden iki olayı karşılaştırmamak lazım.
Luffy'nin genel seviyesi ayrı bir mevzu yav. Ben G4'ün fiziksel gücünden dem vurdum sadece.

Luffy'nin genel seviyesi ayrı bir mevzu yav. Ben G4'ün fiziksel gücünden dem vurdum sadece.
O da güçleniyor işte Luffy güçlendikçe. Bugün Luffy seviye olarak level atladı, G3 ile Kaido'ya vuruyor önce ki G4 saldırılarından daha çok etki bırakıyor.
Yani G4 kullanım süresi bile uzadı BM arc da sadece süre falan değil etkisi de artıyor güçlendikçe.

O da güçleniyor işte Luffy güçlendikçe. Bugün Luffy seviye olarak level atladı, G3 ile Kaido'ya vuruyor önce ki G4 saldırılarından daha çok etki bırakıyor.
Yani G4 kullanım süresi bile uzadı BM arc da sadece süre falan değil etkisi de artıyor güçlendikçe.
Wano ayrı bir mevzu. Sen g3 demişsin ne g3'ü artık düz yumrukla bile hibrit Kaido tanklıyor aslanım. :ehe:

Wano ayrı bir mevzu. Sen g3 demişsin ne g3'ü artık düz yumrukla bile hibrit Kaido tanklıyor aslanım. :ehe:
Onu diyorum işte fiziksel güç gelişmesi bile tekniklere yansıyor. O yüzden Dressrosa ile Tüm Kek arc olayında bile bu fark görünüyor. Snake Man falan bile çıkardı ek olarak.
Tanklıyor demeyelim de çarpışma oluyor diyelim. :D

Çünkü ikisi de düz saldırıyor orada, Mangak'nın şu gökyüzünü ikiye bölme olayına atıf yapmak için çizdiği sahne işte. :D

Onu diyorum işte fiziksel güç gelişmesi bile tekniklere yansıyor. O yüzden Dressrosa ile Tüm Kek arc olayında bile bu fark görünüyor. Snake Man falan bile çıkardı ek olarak.
Tanklıyor demeyelim de çarpışma oluyor diyelim. :D

Çünkü ikisi de düz saldırıyor orada, Mangak'nın şu gökyüzünü ikiye bölme olayına atıf yapmak için çizdiği sahne işte. :D
Dressrosa-Tüm Kek arasındaki fiziksel gelişme, Wano'daki gelişmenin yanında yok hükmündedir. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık