Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MF arkından Marcoyu çıkart Luffyi koy.Marconun yaptıklarını yapamaz.
Fazlasını yapar.Luffy çoğu konuda Marco'dan üstündür.Hakilerde net üstün,saldırı gücü desen net üstün,hız desen üstün.Fiziksel güç desen Boundman ile daha bile fazladır muhtemelen.Luffy yeni haki tekniğini kullanamazken bile Queen'in oshiruko deyip sayıkladığı yerde Linlin'i tanklıyordu.Bu yeni teknikle savunması eskisinden açık ara daha iyidir.

Ben genel güce bakıyorum.Luffynin atak anlamında Marcoya attığı farktan çok daha fazlasını Marco savunma anlamında Luffye atıyor.
Dedesinin prensi son haki zımbırtısından sonra Garp afallatması yaşatır sanki o gücü tam olarak kullanabilirse. -se -sa yapmak bir tık saçma tabii ama Lütfü sonuçta yapamama gibi bir durumu hiç olmadı peştonun...

Yoksa ben de iyileşe iyileşe döver derdim Marco reyiz için.

Fazlasını yapar.Luffy çoğu konuda Marco'dan üstündür.Hakilerde net üstün,saldırı gücü desen net üstün,hız desen üstün.Fiziksel güç desen Boundman ile daha bile fazladır muhtemelen.
Söylediklerinin hepsi farazi ve gerçekliği olmayan aşırı yoruma dayalı kişisel görüş.Bir tek saldırı gücü daha iyi kısmına katılıyorum.O da Marconun saldırı gücünü görene kadar sürüncemede.

Her şeyi geçtim.Luffy'nin Marco ve King'ten zayıf olması mümkün değil.Smoothie suyunu sıkar Denjiro'nun iddiasına bile girerim hatta xd.
Luffy Katakuri'den de güçlü değildi zaten. Katakuri'den güçlü olan adamlardan zayıf olması normal ;) Hee arc sonu bu ikili Kaido ve Bm'den sonra gelir o ayrı. Şu an Marco'dan güçlü olan adam arc sonu yonkou olur. Bu da mantıksız.

Denjiro işin beklenti kısmı tabi şimdilik. Ashura'dan güçlü beklediğim için Smoothie'den güçlü dedim ama ısrarcı bir iddiam yok. Smoothie de güçlü olabilir. Görücez onu bakalım :gamyon:

Fazlasını yapar.Luffy çoğu konuda Marco'dan üstündür.Hakilerde net üstün,saldırı gücü desen net üstün,hız desen üstün.Fiziksel güç desen Boundman ile daha bile fazladır muhtemelen.Luffy yeni haki tekniğini kullanamazken bile Queen'in oshiruko deyip sayıkladığı yerde Linlin'i tanklıyordu.Bu yeni teknikle savunması eskisinden açık ara daha iyidir.
sOda bile bu kadar emin değildir lan :D

Hakilerde net üstün mü ? Reis ne hakisini gördük marco'nun allah aşkına yapma, etme.. Haki işlenmediği zamanda çıkmış karakter Luffy'nin o zaman Amirallere karşıda Hakisi net üstün. Katakuriyi ite kaka rakibin salmasıyla yendi diye Sağ Kollara fark atmadı. Luffy hem yeni silahlanma hakisinde tam hakimiyeti olduğunu da sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık