Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Marco ve Kid ikilisi artı meyve uyanışı poweri ile Kaido'nun fişini çeker. Ama BM manyağı ne olacak soru işareti.

Offtopic yapmamak için buraya yazayım dedim.

Oda bu ayı boğan kardeşimizi nereye bağlayacak çok merak ediyorum. Acaba eline yüzüne bulaştırmadan, gerekliliği tartışılmadan son düzlükte bağlaması gereken onca konunun içinde hikayede nasıl konumlandıracak?

Oda bu ayı boğan kardeşimizi nereye bağlayacak çok merak ediyorum. Acaba eline yüzüne bulaştırmadan, gerekliliği tartışılmadan son düzlükte bağlaması gereken onca konunun içinde hikayede nasıl konumlandıracak?

Çok yüksek ihtimalle Teach'e katılacak.Teach o yüzden "onlarin ele gecirmesindense kendime almayi tercih ederim" diyor.Ben buna inanıyorum.

Çünkü her ne kadar Yonko dense de bana göre Teach şuan bir Imparator seviyesi değil ve tayfasi yeni yeni kuruluyor.

Gücünü tayfasindan almasi gerek

Bazen varlığını bile unutuyorum .d harbiden merak konusu bu elemanın altından ne çıkacağı.

Tüm shiciler bir şekilde bizimkilerle bir yerde karşılaştı, bir bu karşılaşmadı.Şuan paket olduğunu düşünebiliriz marco geldi adaya çünkü. Sabo olayı da var muallakta olan arc sonu yine bir hapishane ziyareti görebiliriz ama bu sefer elini kolunu sallayarak girip çıkması gibi bir olay olabilir.

Birde vegapunk deneyi teorileri vardı,olay bu şekilsiz olmayabilir. Vegapunka bağlamak için altyapı da oluşturma ihtimali var. Şeytan meyvesi yapabilecek kapasitede bir insan, bu güçte insan yaratamaz diyemeyiz.

Wano öyle bir hal aldı ki adada en güçlü kişi,Big mom ile Kaido bu kesin ama gerisini sıralamak oldukça zor Yamato'sundan,Marco'suna,King'ten Luffy'sine kadar bir çok kişi var.
Wano'da olanlardan bir güç sıralaması yapsanız ilk on nasıl olurdu acaba ?
Kaido-Big Mom
Luffy
Marco-King
Kid
Queen

Geri hakkında kafam çok karışık.:D

Luffy reisde sıradan askerlere G3 açıyor F6'ya da G4 :) Alpamis Reis
Zaten ona göz kırpmak için o örneği verdim. Kime ne açtığı üzerinden direk güç çıkarımı yapacaksak WB de deprem meyvesini kullanmış yani. Millet şimdiden algı yapıyor yeni haki tekniğine.:D Herif ciddileşmeden bir elephant gun ile Page One'ı neye uğradığını şaşırtıyor buna da algı yapılıyor yahu.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık