Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her biri 70 yaşında ölse 840 yıl ediyor zaten
12. olması için hepsinin (Cobra dahil) ortalama 66 seneden fazla tahtta kalması gerek. Her biri 70'inde öldü kabul etsek 4 yaşında tahta geçmeli hepsi. Mevcut kral ölünce yerine oğlu değil torunu geçmeli ki hesap tutsun. Ya da 60'ından sonra da çocuğu olacak.

opta insan ömrü daha da uzundu sanki :d gerçi komik olan o yüz senelik dayıları teyzeleri nerdeyse hiç görmememiz. lafta uzun ömürlüler.
Devlerin ortalama ömrü 300 sene diye geçiyordu, insanlardan en az 3 kat daha uzun diye de belirtilmişti diye hatırlıyorum. İnsan ömrü 80-100 arası bir şey olmalı o zaman OP evreninde.

Üye silindi 5781

12. olması için hepsinin (Cobra dahil) ortalama 66 seneden fazla tahtta kalması gerek. Her biri 70'inde öldü kabul etsek 4 yaşında tahta geçmeli hepsi. Mevcut kral ölünce yerine oğlu değil torunu geçmeli ki hesap tutsun. Ya da 60'ından sonra da çocuğu olacak.
Benim bildiğim doğan bir bebek dahi tahta geçebiliyor

Belki kraliçe olmuştur arada. Adam kral diyor. Şimdi Cobra ölse, yerine Vivi geçecek kraliçe olarak. İleride Vivi'nin çocuğu tahta geçince de 13. kral olur.

Problem solved.

k
Bana zorlama gibi geldi 12. Kral olması.

Hiç mi erken ölen çıkmamış. İsyan sonucu inen, savaşta ölen filan?

@Smoker @DOLUNAY @Capori
Anime de Nefertari ailesi çok iyi kalpli ve halkıyla bir bi aile olarak gösteriliyor.Ki aile zamanında Marijoe'ya bile girmeyip halkıyla olmayı seçmiş bir aile ve gerçek dışı olmadığını düşünüyorum. ama tabii dünyamızda örnekleri var mı bilmem. :bilmem:

Belliydi, en azından az çok.

Kayıp tarihi biliyorum demiş ama yılı sanırım sonra söylemişler. Rayleigh ile beraber öğrendik sanırım.

800 yılda 12 hükümdar. Cobra'lardan biris ölümsüzlüğü bulup sonrasında uzun şre hükümdar olduktan sonra bırakıp gitmiş olmasın? xd Benim için her hükümdarın 60 70 yıl hüküm sürmesinden daha inandırıcı. xD

Belki kraliçe olmuştur arada. Adam kral diyor. Şimdi Cobra ölse, yerine Vivi geçecek kraliçe olarak. İleride Vivi'nin çocuğu tahta geçince de 13. kral olur.

Problem solved.
e vivinin çocuk yaptığı adama kral demeyecekler mi :S prens mi kalacak herif cobra ölünce :S yada sadece saf kan nefertariler mi kral sayılıyor :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık