Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Cavandish mi ne vardı onun gibi birsey olabilir. 1 beden de 3 karakter.
Niye? Biri uyuyunca diğeri gıdıklayıp uyandırıyor mu?
Bana göre bir bedeni üç kişi paylaşıyor. Karasakal korsanlarındaki (üç kurukafa) marineford da Bunun açığa çıkmasını istemedi ve beyazsakalın üstünü örttü üç kişi ayrılıp. Birleşme meyvesi ve Karanlık meyvesi yiyen dışında meyve yemeyen kişiye Deprem meyvesi yedirtildi. Ve üç kardeşte meyve yemiş oldu. Meyveyi yedikten sonra iki eline ayrı ayrı meyve yeteneklerini getirebildiği gibi Biri uyuduktan sonra bir diğeri kontrolü ele alıyor. Ve günün hiç bir vakti açık vermemiş oluyor. Bana göre karasakal bir daha tanıtıldığında yeni meyve gücü elde etmemiş olacak. Sadece gördüğümüz iki meyve bunu yine üç kardeşin daha önce meyve yemiş olmalarına bağlıyorum. Bu sadece ön görü tahmin. Doğru çıkmayadabilir. (Son olarak Jaya arc'ta yumrukla kazanamayacağın savaşlar vardır diyerek adam gibi bir çizgi çizerken Tayfasından birini öldürecek kadar onursuzca bir davranış göstermesini iki farklı kardeşi görmemize bağlıyorum.

Şimdi 3 tane ile ilgili ayrı efsane var, Big Mom Puding'e sen eğer o efsaneler de anlatılan 3 gözlü biri değilsen bir ucubesin dedi. Düşününce antik silahlardan biri üç gözlü bir kişi mi? bu özelliği kim taşıyabilir Puding olabilir ama bir shirahoshi etkisinde biri değil Teach olabilir belki 2 meyve taşıyorsa 3. meyve taşımasıyla beraber efsane daha farklı yorumlanabilir. ama sadece uyduruyorum. olması muhtemel bile değil.
Belki Teach'ın 3. meyvesi Zoan türü olabilir.

Serideki tek kadın D.'nin Ace'in annesi olması acayip weirdo bir durum değil mi arkadaşlar? Bir sürü erkek D. görmemize rağmen tek kadın Portgras D. Rogue. Bu konu hakkında yabancı forumlarda teori falan yok mu acaba? Konu Kayıp yüzyıla falan bağlanabilir.

Serideki tek kadın D.'nin Ace'in annesi olması acayip weirdo bir durum değil mi arkadaşlar? Bir sürü erkek D. görmemize rağmen tek kadın Portgras D. Rogue. Bu konu hakkında yabancı forumlarda teori falan yok mu acaba? Konu Kayıp yüzyıla falan bağlanabilir.
Evlenince soyadı degişiyordur.:bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık