Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rayleigh'i ayrı tutarsak; Beckmann dışında hiçbir sağ kolun, hiçbir amirali ölümüne zorlayabileceğini düşünmüyorum. Amiraller direkt kaptanlarıyla kafa kafaya girebilecek kapasitedeler. Mesela Akainu'nun karşısında Katakuri'yi hayal edemiyorum. Çok uzun sürmez yani dövüş.

Rayleigh'i ayrı tutarsak; Beckmann dışında hiçbir sağ kolun, hiçbir amirali ölümüne zorlayabileceğini düşünmüyorum. Amiraller direkt kaptanlarıyla kafa kafaya girebilecek kapasitedeler. Mesela Akainu'nun karşısında Katakuri'yi hayal edemiyorum. Çok uzun sürmez yani dövüş.
Direkt antisi gibi bir sey bir de. Uyanış anında iptal

Instagram'da vs attiriyorlar bunlara. Akainu bunun gözlemini asamaz diyenler çok fazla ne yazık ki

Ben Beckman'ın da ölümün kıyısına kadar zorlayacağını düşünmüyorum. Ama temiz birer dövüş verir her sağ kol.

Amiraller Yonko'lar ile yakın dövüşebilir,
Sağ kollarda belli bir süre için amirallere ve yonkolara bela olabilir diye düşünüyorum.

Boş sözler yerine manga sahneleri ile gelebilmeni dilerdim. Ama Dressrosa arcı Zoro'yu sağ kol seviyesi gören birisinden bu kaliteyi beklemem cidden boşunaymış. Başarılar dilerim.
Sana Oda'yı yanımda getirsem fayda etmez.

Ayrıca yine kanıtlayamayacağınız iftiralarla karşıma geliyorsunuz. Ben öyle bir şey demedim. Yaptığınız karalama politikası terbiyesizlikten öte değil.

O kadar sağ kol arasndan Katakuri'yi mi seçtin dövüş uzun sürmez demek için? :D Akainu öyle süper hızlı, gözlemi iyi bir karakter değil ki? Kata'nın gözlemi zayıflayana, enerjisi bitene kadar saatler geçer. Sandığın gibi kısa sürecek bir dövüş olmaz.

Elbette, illa ki büyük alan saldırıları şart değil. Yalnız aynı etkide saldırılar göremedik sağ kollardan. Malum üçlünün vurduğu yerde gül bitiyor mesela. Peki ya Marco ve Kata?
Marco da vurdu mu uçuruyor. Kata ise en güçsüz sağ kol. Ona bir şey diyemem.

Seri bittiğinde sağ kolların genel olarak amirallerden güçlü olduğunu göreceksin diyorum.

O kadar sağ kol arasndan Katakuri'yi mi seçtin dövüş uzun sürmez demek için? :D Akainu öyle süper hızlı, gözlemi iyi bir karakter değil ki? Kata'nın gözlemi zayıflayana, enerjisi bitene kadar saatler geçer. Sandığın gibi kısa sürecek bir dövüş olmaz.
Bence sırf Marineford'a bakarak bunu söylemek doğru değil. Belli şeyler oturmamıştı çünkü MF'de. Ortalama üstüdür yine haki konusunda Akainu.

Direkt antisi gibi bir sey bir de. Uyanış anında iptal

Instagram'da vs attiriyorlar bunlara. Akainu bunun gözlemini asamaz diyenler çok fazla ne yazık ki
Akainu, Katakuri'ye dokunamaz. Aynen. :D
Ben Beckman'ın da ölümün kıyısına kadar zorlayacağını düşünmüyorum. Ama temiz birer dövüş verir her sağ kol.

Amiraller Yonko'lar ile yakın dövüşebilir,
Sağ kollarda belli bir süre için amirallere ve yonkolara bela olabilir diye düşünüyorum.
Shanks'ın tayfasını ayırdığı ve Beckmann'ı henüz hiç görmediğimiz için ben de ayırdım O'nu. Yoksa O da bir Rayleigh etmez.

Aslında imparatorlar, amiraller ve sağ kollar kendi arasında da ayrıldığı için isim isim incelemek lazım ama az-çok dediğini katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık