Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Mochi meyvesiyle o kadar etkili olamazdı Akainu. Amirallerin meyveleri çok op.

@Dr. Hiluluk
Evet bence de aday olurlardı.
Şimdi böyle dediğin için bi kısım amiraller logia’dan ibaret diyecek. Oysa adamların aldıkları eğitim, fiziksel güçleri ve haki seviyeleri üst düzey. CP tekniklerini saymadım bile. Logia meyveleri olmasa bile koramiral üstü bu adamlar.

Şimdi böyle dediğin için bi kısım amiraller logia’dan ibaret diyecek. Oysa adamların aldıkları eğitim, fiziksel güçleri ve haki seviyeleri üst düzey. CP tekniklerini saymadım bile. Logia meyveleri olmasa bile koramiral üstü bu adamlar.
Halt eder o zaman o bir kısım. :/ Terminatör gibi adamlar bunlar. En leş meyveyle bile ortalığı toz duman ederler.

Amiraller bir yerleri yıkma/yok etme konusunda yüksek ihtimalle Teach hariç diğer Yonkolardan daha etkili yetenekleri gereği. Özellikle Fujitora/Akainu/Kizaru tam bu iş için yaratılmış.

Gücünü gördüğümüz dört amiralin dördü de yürüyen felaket. Yıkımcılar halt etmiş.

Görünüşte sağ kolların amirallere kıyasla en büyük eksiklikleri yıkıcı güç gibi duruyor. Amirallerin hepsi de tek başlarına ayaklı kıyamet gibiler. Marco, Kata gibi karakterlerden bu tarz güç gösterileri göremedik, göremeyiz de zaten. Mangaka net olarak araya çizgi çekmiş. Amiral ayrı sağ kol ayrı demiş.
Amirallerin meyveleri kitle imha silahları gibi. Bu yüzden yıkıcı güç ve etki ettikleri alan konusunda iyiler. Lakin unutmamak gerekir ki seride en iyi bire bir meyvesi zoanlar. Bir zoanın logia kadar havalı, kullanışlı görünmemesi logiaların bire birde zoanlardan iyi olduğunu göstermez. Örnek vermek gerekirse üst düzey bir silahlanmaya sahip Lucci kilometrelerce alanı donduramasa bile, ışık hızında hareket edemese bile, meteor indiremese bile sahip olduğu temel yeteneklerle amiral düzeyine gelebilir. Ya da Marco.. Bu sebeple amiral ve sağ kollar arasında bireysel güç olarak bir ayırım var diyemeyiz.

Amirallerin her şeyi sağ kollardan çok öte. Sağ kollar Yonkoulardan tek yerken Amiraller Yonkoulardan darbeler yiyip kalkıp kafa gövde götürüyorlar.
Hangi sağ kol Yonko'dan tek yemiş? Luffy örneğini her yerde öne sürmek saçma yani, bir ton karşı örnek de var sonuçta.

Sağ kollar yer ve şartlara göre iki tarafa da bela olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık