Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de oldu, madende işler nasıl ilerleyecek merakla bekliyorum. Sadece Quuen'e üzülüyorum, şamarı yerse fena yiyecek.
Big Mom'ın aklı yerine gelsin de Luffy'ye dalsın. Gerçi daha yıkmaları gereken 5 hapishane daha var. Hepsi bir anda kaçmaz gibi. 10 Bin adam kaçtıktan sonra Kaido mal gibi bekleyecek mi Ateş Festivalini. :/ Merak ediyorum neler olacak.

Big Mom'ın aklı yerine gelsin de Luffy'ye dalsın. Gerçi daha yıkmaları gereken 5 hapishane daha var. Hepsi bir anda kaçmaz gibi. 10 Bin adam kaçtıktan sonra Kaido mal gibi bekleyecek mi Ateş Festivalini. :/ Merak ediyorum neler olacak.
Ya aklı yerine gelmese bile dalacak. Günlerdir yolda. Hapishaneye vardığında oshirikuları bulamayınca bir Queen'i mi görecek gözü sanıyonuz?
Taş üstünde taş gövde üstünde baş bırakmayacak.
Tabi bizim Luffy gene kaçar ordan. Hatta malum tekniği bu kadının üzerinde dener de bloklar bile belki onu.
Zaten Bigmom bu hikayeye ne için girdi ki? :artiz:

Ayrıca avatarına tekrar baktım da...
I-ıh. Kesinlikle çift havası yok bunlarda. Zoro o kadar kasılmış ki bilmesem gay sanacam. :hhh:

Bu arc bizi hiç tahmin etmeyeceğimiz şeylerin beklediğini düşünüyorum. Hele bir de kutsallar ışık söndürme mevzuuna Wano arc bitiminde, Wano'da start verirse sen kargaşayı o zaman gör.

İki imparatoru o adaya getirmesinin, bu ikilinin birbirini nötürlemesinden daha iyi bir sebebi olmalı.

Ya aklı yerine gelmese bile dalacak. Günlerdir yolda. Hapishaneye vardığında oshirikuları bulamayınca bir Queen'i mi görecek gözü sanıyonuz?
Taş üstünde taş gövde üstünde baş bırakmayacak.
Tabi bizim Luffy gene kaçar ordan. Hatta malum tekniği bu kadının üzerinde dener de bloklar bile belki onu.
Zaten Bigmom bu hikayeye ne için girdi ki? :artiz:

Ayrıca avatarına tekrar baktım da...
I-ıh. Kesinlikle çift havası yok bunlarda. Zoro o kadar kasılmış ki bilmesem gay sanacam. :hhh:
Yakışıp, yakıştırmamak zevk meselesi de, kasılma olayına katılmıyorum. Birisi ölmüş, Ebisu kasabasının gülme nedenini öğrenmiş nasıl rahat olacak? Zoro gevşek bir karakter değil ki o anda rahatlasın. Kaldı ki bir ortada kasılma yok bir kaç saniye önce öfkeliydi. Tam aksine o öfkesini biraz içine atabilmiş.

Bide karakterin yapısı ile ilgili bir şey bu. Zoro'nun odaklandığı tek şey ''En güçlü Kılıç Ustası'' olmak. Bu hayalinden üste koyduğu tek şey ise Luffy'nin Korsan Kralı olmasını sağlamak. Bu yapıdaki birisinin aşktır, sevgidir bu tarz şeylere uzak olması normal. Karakterin çocukluğunda herhangi bir yakını yaşıyor muydu, onu bile bilmiyoruz. Tek yakını rakibi ve dostu Kuina idi. Gerçi neden 3 kılıç kullanıyor, neden bandana takıyor onlar bile açıklanmadı, ama olsun. Bazen gizem iyidir.

Bu arc bizi hiç tahmin etmeyeceğimiz şeylerin beklediğini düşünüyorum. Hele bir de kutsallar ışık söndürme mevzuuna Wano arc bitiminde, Wano'da start verirse sen kargaşayı o zaman gör.

İki imparatoru o adaya getirmesinin, bu ikilinin birbirini nötürlemesinden daha iyi bir sebebi olmalı.
Katılıyorum. Sırf dengelemek için gelmesi fazla basite kaçar.

Amirallerin gelmesini de hesaba katarsak şenlik bizi bekliyor anlaşılan.:fool:

O iş biraz zor gibi. Devrimciler basmış. Wano'da iki yonko var. Savunmasız bırakmazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık