Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoronun kılıcını kınından çıkarması > Luffy G4 hahahaha.

İşinize gelince senaryo ama işin içine Luffy girince senaryo olmuyor.

Luffy’nin tüm rakiplerini indirme biçimi genellikle dayak yiyerek rakibi tanıma ve tanıtma biçimiyle alakalı. Yazar Arc bossunun genelde her şeyini güç, kibir, saldırı şekli vs bunları işleyebilmek için Luffy’nin vslerini uzatır da uzatır. Okuyucuya vermek istediği mesajı ya da Arc içinde verilmek istenen mesajı Luffy üzerinden dayak yiye yiye ama sonunda dayak ata ata okuyucuya gösterir. Yani bunu anlamamak için neden zorlanıyorsunuz? Luffy her Arc bossuna tek mi atıp geçsin? Onun altyapısını, gücünü, düşüncelerini vs anlatmadan tek atarak mı ilerlesin? E. Oda hiç bir zaman Arc bossunu işlemeden bitirmez o Arc’ı. Meyve gücü, saldırı gücü, K. Hakisi, H. Haki vs o savaşta anlatmak istediği neyse onunla alakalı bir senaryo kurar ve genelde de Luffy Arc bossunun güçlerini sergilemesi için dayak yer sonrasında da mesajı okuyucuya verince verir küsküyü. Şuradaki mantığı hala kavrayamadan.

20 sene önce gerçekleşmiş bir olayı Morganı Zoro aldı eheuehuehw

Gladius’a tek atamadı ama Barto attı Bartonun yumruğu>G2 pistol eheuheue diye soytarılık yapmak çok yersiz.

Ama iş Zoroya gelince Zoro dayanıklı, Zoro şöyle Zoro böyle demeyi biliyorsunuz. Zoronun hangi rakibi özenle yaratılmış ki onun işleyerek yazsın çizsin? Mihawk’ı es geçiyorum o nihai düşmanı. Millete tek atması gayet normal çünkü rakiplerinin bir altyapısı ya da sonraki Arclarda aşırı sağlam bir rolü yok. Yan karakterin yan karakteri oluyor.

Luffy’nin dayak yiyerek rakip yenmesiyle Zoronun rakiplerine tek atarak yenme biçimini kıyaslamak yukarı da yazdığım sebeplerden dolayı gereksiz.

G4'süz Luffy çöptür. G2+g3 çöp olmasa g4 gelmez hatta insanlar G5 beklentisine bile girmezdi. G2+g3 iki yıl öncesinde kalmış bir vitestir. Luffy g2 ya da g3'le suitsiz Sanji'yi bile yenemez. Luffy'nin ejderha gibi eşşşşşşek kadar boyutu olan bir canlıya vurması g3'ü mükemmel güçlü yapmıyor. Zaten g3 o tarz büyük hedefleri ekarte etmek için var. O da ne kadar etkili, tartışılır. Hızlı rakiplere karşı 0 o vites, 000000!

-Luffy'nin düz elle kırdığı çeliği, Zoro'nun hakili olarak 150 bölüm sonra kesebilmesi
-Hem saldırı hem savunma olarak Lucci-Kaku'da olduğu gibi 2 kat fark oluşturması
-İki yıllık aradan sonra Px'leri alma şekilleri.
-Pica karşısında Zoro en güçlü saldırılarından birini kullanırken, Luffy'nin bunu sadece G3 ile yapabilmesi.

Bak bunlar sadece Luffy'nin gearsız + g2 + g3 ile oluşturduğu ve manganın verdiği mesajlar. Tabi işinize gelirse. :D

-Luffy'nin düz elle kırdığı çeliği, Zoro'nun hakili olarak 150 bölüm sonra kesebilmesi
-Hem saldırı hem savunma olarak Lucci-Kaku'da olduğu gibi 2 kat fark oluşturması
-İki yıllık aradan sonra Px'leri alma şekilleri.
-Pica karşısında Zoro en güçlü saldırılarından birini kullanırken, Luffy'nin bunu sadece G3 ile yapabilmesi.

Bak bunlar sadece Luffy'nin gearsız + g2 + g3 ile oluşturduğu ve manganın verdiği mesajlar. Tabi işinize gelirse. :D
Gear olmadan Crocodile almak var bir de. Hani şu ne seviyeler bicilen Croco

Varsa cevabın aşağı alalım seni.
Gerçekler acıdır gençler. Biri bana mangadan delille luffynin g2 tekme veya yumruğunun bartonun bariyer yumruğundan güçlü olduğunu göstersin :D

Gösteremezsiniz çünkü cevap aşağıda. @Aiden @Millennium Wizard @Alpamis

Bartonun tek atması :)

Luffynin g2 tekakhsdhajaksda
Sen beni alıntılama, uzak dur.

Son zamanlardaki tartışma üslubun baya baya çirkinleşmiş bir durumda. Birincisi ne zaman ciddi olman gerektiğini bilmiyorsun. Sana karşı argüman olarak sunulan hiçbir şeyi kaale almayıp alaycı bir üslupla görmezden gelip yine bildiğini okumaya devam ediyorsun. Bu daha da uzaklaştırıyor seni benden.

Yakın zamanda kendi açıklaman olarak Zoro'yu savunduğun şeyler üzerinden Luffy'i gömüyorsun.

Luffy'nin g2'si içerisinde çeşit çeşit bir dünya saldırı olduğunun bilincindesin. Gelip burda ''G2'' şeklinde yorum yazaraktan tüm bir g2 formuna çöp algısı kasıyorsun. Daha geçen bana Luffy g2 saldırısı ile Lucci'nin ağzından kan aldı Lucci'nin tekkasi çöp diye yorum yazan adam şimdi G2 Red Hawk saldırısı ile Dof'un ağzından kan alındığını nedense hatırlamıyor bile.

Seni seninle baş başa bırakıyorum.

Eğer sevdiğin karekter "kucuk dusuruluyorsa" atarsin argumanini savunursun. Ama yok birisi bir sey dedigi zaman "fansın" demek yakismiyor.
Sonra birisi sevilen karekterine laf attigi zaman direkt x karekterini gommen de hic yakismiyor.
"Fanlık" mevzusunda abartiya kacmamak gerekiyor bence.

Bence de Zoro 1, Sanjiyi 2. alsın ama belli başlı problemler oluyor. Jack ve King eğer Zoroya kalırsa mangaka bu sefer 9 kını hiç edecek. Zoronun max Jack olabilir, Kinge de Marco istiyorum. Queen vs Smoothie demiştim zaten :p

Olay şurada bitiyor. Herhangi bir yerde her zaman en büyük rakibi Luffy almış. Bunu ayrıca TB'de görüyoruz. Moria alan Luffy, Moriadan güçlü Kumayı alamayan ahali. Hiyerarşi var.

Demem o ki Zoro eğer Kingi tek alırsa, Luffy de Kaidoyu tek almalı. Böyle olursa da ne Lawa pay düşecek, ne 9 kına, ne Kid'e. Hadi Kid de Big Momu alsın diyelim. Bundan ki Zoro vs King muhtemel vermiyorum aynı şekil Queen vs Sanjiye de.

Alamazlar diye değil hiyerarşi olarak. Yoksa arkadan ittirilen Zoro ve Sanji çoğu rakibi torpille gene alır. Jack vs Zoro iyidir de, Sanjiye Fukuro mu uygun olabilir bilmiyorum. Belki de uçan 6'lıda Drakeden güçlü biri vardır. Onunla da eşleşebilir.

Onun öncesi Herhangi uçan 6 vs Sanji, Zoro vs Orochi iyi gider.
Bakalım artık.Bu arc kimin kiminle dövüşeceğini direk kestirmek zor.Çok fazla seçenek var :D Smoothie vs Queen falan olursa da Arc'ın sonlarına doğru değil,ortalarına doğru olacağını düşünüyorum.Garanti beklediğim dövüşler ise Sanji vs Drake ve Zoro vs Jack.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık