Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana bir çelik ver bir de balyoz. Vura vura yamulturum. Ama sittin sene kılıçla o çeliği ikiye ayıramam. Zoronun yaptığı luffynin yaptığından bin kat daha zor.
Kendi kendini haksız çıkartan bir insanı hatırlamak isterseniz bu çocuk aklınıza gelsin kxncndjsjs

Luffy yamultmuyor yalnız parçalıyor. Bu da senin saçma denklemini ortadan ikiye patlatıyor.

Benim yazdığım yazıdan hiç bir şey anlamamışsın belli ki bomboş yazıp çizmişsin yine. Kimse size laf anlatamıyor kimse size mantık çerçevesinde bir şey anlatamıyor ama sonu gelmez “alt yapısı oluşturulmuş” Zoro dayatmaları bitmiyor hala. Beklentinizi karakterin ederinden fersah fersah fazla tutarsanız ve bunu da pöpüler karakterleri ezerek yaparsanız yeri geldiğinde de onu seven kişileri alttan alttan laf yaparsanız tepki alırsınız ha bunu sen yapıyorsun demiyorum benim okları çevirdiğim kişi belli. Yukarıda da üzerine alınmışsın her şeyi ama milletin mide bulandırıcı diye tabir ettiği kişinin kim olduğunu sen çok iyi biliyorsun. Bu zamana kadar senin birine kırıcı şeyler söylediğini görmedim ama lafın kime ya da kimlere gittiğini sende biliyorsun.

Ekranlara oynayan yazı çıkıyor dememin sebebi sana yakıştırılmayan bir lafın olduğunu bile bile gidip üzerine alınıp yorumlaman. Neyse her konuda olduğu gibi bunda da anlaşamayacağımız için tekrardan kendimi yorma zahmetine girmeyeceğim sana beklentilerinle ve yanlı bakış açınla mutluluklar.
Çok uzun yazmayacağım. Doğru seninle pek uyuşmuyor fikirlerimiz ama Zoro fanları diye genellenmiş o yüzden üzerime alınmam normal. Ben herkesin birbiri ile düzgünce konuşması taraftarıyım ama genelde kişiler arasına girmem. Ama burada genelleme var. Ayrıca kimin kastedildiğini bilmiyorum ve o beklentilere bende giriyorum çünkü girilmesi normal bence. Burada ne olursa olsun manga ve karakterler arasında olur ve sadece onlara laf edilir. Neyse yukarıda da yazdım bundan sonra çok ağır laf edilmez ise sadece şikayeti basar geçerim.

Adam G2 ve G3'u yerin dibine koymak için elinden geleni yapıyor.
Zoro Ashura>g4 al.:good:
Zoro Ashura>Mihawk
Zoro Ashura>Tüm op evreni
Oldu mu? Bak Zoro kardesimiz Evreni de alir tek Ashura ile oldu mu?:good:

Yabancı yerlerde Crackeri baya ezikliyorlar da Luffynin bisküvileri yemesi ve ıslak bisküvi ile sonuçlanmış bir vs. Saçma idi. Ben de uzamış g4 süresi, gözlem ve snakeman ile Namiye ihtiyaç duymadan alabileceğini düşünüyorum.

Luffynin aynı arc içinde gösterdiği bu olay ile ben Zoro ve Sanjinin de ani güç artışı olacağı fikrindeyim. Ciddili rakipler lazım ama 1. ve 2. komutanlar çok ağır gelir gibi bizimkilere. Ciddi anlamda zorlanmaları gerek ama rakip kim olur bilemem.
Sanji ve Zoro'nun Queen ve King'e yürümesi için en az 2 rakiple falan dövüşmeleri gerektiğini düşünüyorum.Artı olarak p.uplarında gelmesi kaçınılmaz tabi.Sanji zaten P1 ile dövüştü,Drake ilede dövüşürse Queen için iyi bir hazırlık olabilir.Zoro'nun da önce Orochi,Jack ve en son King ile dövüşeceğini düşünüyorum.Aradaki farkı kapatmaları için en iyi yollardan biri bu gibi geliyor.

Adam G2 ve G3'u yerin dibine koymak için elinden geleni yapıyor.
Zoro Ashura>g4 al.:good:
Zoro Ashura>Mihawk
Zoro Ashura>Tüm op evreni
Oldu mu? Bak Zoro kardesimiz Evreni de alir tek Ashura ile oldu mu?:good:
Varsa cevabın aşağı alalım seni.
Gerçekler acıdır gençler. Biri bana mangadan delille luffynin g2 tekme veya yumruğunun bartonun bariyer yumruğundan güçlü olduğunu göstersin :D

Gösteremezsiniz çünkü cevap aşağıda. @Aiden @Millennium Wizard @Alpamis

Bartonun tek atması :)

Luffynin g2 tekakhsdhajaksda

Sanji ve Zoro'nun Queen ve King'e yürümesi için en az 2 rakiple falan dövüşmeleri gerektiğini düşünüyorum.Artı olarak p.uplarında gelmesi kaçınılmaz tabi.Sanji zaten P1 ile dövüştü,Drake ilede dövüşürse Queen için iyi bir hazırlık olabilir.Zoro'nun da önce Orochi,Jack ve en son King ile dövüşeceğini düşünüyorum.Aradaki farkı kapatmaları için en iyi yollardan biri bu gibi geliyor.
Bence de Zoro 1, Sanjiyi 2. alsın ama belli başlı problemler oluyor. Jack ve King eğer Zoroya kalırsa mangaka bu sefer 9 kını hiç edecek. Zoronun max Jack olabilir, Kinge de Marco istiyorum. Queen vs Smoothie demiştim zaten :p

Olay şurada bitiyor. Herhangi bir yerde her zaman en büyük rakibi Luffy almış. Bunu ayrıca TB'de görüyoruz. Moria alan Luffy, Moriadan güçlü Kumayı alamayan ahali. Hiyerarşi var.

Demem o ki Zoro eğer Kingi tek alırsa, Luffy de Kaidoyu tek almalı. Böyle olursa da ne Lawa pay düşecek, ne 9 kına, ne Kid'e. Hadi Kid de Big Momu alsın diyelim. Bundan ki Zoro vs King muhtemel vermiyorum aynı şekil Queen vs Sanjiye de.

Alamazlar diye değil hiyerarşi olarak. Yoksa arkadan ittirilen Zoro ve Sanji çoğu rakibi torpille gene alır. Jack vs Zoro iyidir de, Sanjiye Fukuro mu uygun olabilir bilmiyorum. Belki de uçan 6'lıda Drakeden güçlü biri vardır. Onunla da eşleşebilir.

Onun öncesi Herhangi uçan 6 vs Sanji, Zoro vs Orochi iyi gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık