Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mide bulandırıyor lafını ben söyledim keşke etiketleseydinde görseydim. Evet bazı Zoro fanları gerçekten o reddeye getirdi beni. Yazdıkları ve savundukları şeyler çok saçma
Ben bu kafa yapısında birini etiketlesem ne olacak? Bak hala arkasında duruyorsun. Kime göre neye göre saçma? Var mı elinde kesin bir şeyde bizim beklentilerimize saçma muabbeti yapıp midem bulandı diyorsun? Hadi diyelim ki saçma. O zaman düzgünce yazacaksın; Zoro fanlarının çoğu dediğine katılmıyorum çünkü şöyle böyle diye. Bir tuttumuşsunuz Zoro fanları söyle böyle diye hep aynı şeyler. Kimse sizin hoşunuza gidecek şekilde konuşmak zorunda değil. Elinde argümanın varsa buyur gel koy ortaya tartışalım. Yok midem bulanıyor saçmalıyorlar deyip damgalamak ile olmuyor maalesef o işler. Karakterlere laf diyebilirsin ama kişilere laf diyemezsin.

Ben bu kafa yapısında birini etiketlesem ne olacak? Bak hala arkasında duruyorsun. Kime göre neye göre saçma? Var mı elinde kesin bir şeyde bizim beklentilerimize saçma muabbeti yapıp midem bulandı diyorsun? Hadi diyelim ki saçma. O zaman düzgünce yazacaksın; Zoro fanlarının çoğu dediğine katılmıyorum çünkü şöyle böyle diye. Bir tuttumuşsunuz Zoro fanları söyle böyle diye hep aynı şeyler. Kimse sizin hoşunuza gidecek şekilde konuşmak zorunda değil. Elinde argümanın varsa buyur gel koy ortaya tartışalım. Yok midem bulanıyor saçmalıyorlar deyip damgalamak ile olmuyor maalesef o işler.
Kaidoyu zoro alacak mangaka onun işaretini verdi kingi zoroya harcatan birine onlarca kişi karşı çıkmıştı inatla king kaido jack üçlüsünü zoroya yem ediyordu. Buna atıfta bulundum ben. Her seferinde artık mide bulandırıyor diye. Birşey sürekli sürekli olunca türkçemizde buna '' artık mide bulandırdı'' denir.

Kaidoyu zoro alacak mangaka onun işaretini verdi kingi zoroya harcatan birine onlarca kişi karşı çıkmıştı inatla king kaido jack üçlüsünü zoroya yem ediyordu. Buna atıfta bulundum ben. Her seferinde artık mide bulandırıyor diye. Birşey sürekli sürekli olunca türkçemizde buna artık mide bulandırdı denir.
Neyse bundan sonra şikayetimi basar geçerim uğraşmaya değmiyor gerçekten. Ne olursa olsun bu bir manga. Bu yüzden böyle laflar denmesi aşırı komik ve saçma oluyor.

Lütfücüler ve geri kalan herkes. Üzgünüm ama Zoro'nun saldırı gücü tayfadaki herkesi sollar. Kalanlar dikiz aynasından bakar. Ama Zoro tozu dumana kattığı için yine göremezler :) Zoro saldırı gücü en yüksek kişidir tayfada. Huyu kurusun delioğlanın :flaugh:

Lütfücüler ve geri kalan herkes. Üzgünüm ama Zoro'nun saldırı gücü tayfadaki herkesi sollar. Kalanlar dikiz aynasından bakar. Ama Zoro tozu dumana kattığı için yine göremezler :) Zoro saldırı gücü en yüksek kişidir tayfada. Huyu kurusun delioğlanın :flaugh:
Eved.Çoh haklısın.Zoro bir vuruyo çaat jack yerde bir tane kılıç sallıyo paat king yerde bir osuruğuylada kaido indiriyo zaten sormaya gerek yok:oleyo2:

Gerçekte kamazonun bir darbesiyle bayılıyo , hiyori olmasa soğukta kalacaktı yarayla , ölebilirdi yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık