Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güç kistası yapmadan,Burdaki teknik sıralaması yanlış bence.
Zoro-Mihawk-Law olmalı bu resim.
Siralama çok doğru.

Mihawk uzakta olan bir yeri önceliği orası olmadan kesiyor. Ayrıca saldırı menzili fazla.

Law da aynı şekilde. Önceliği dağı kesmek değil. Önceliği Vergo. Ona rağmen dağı da beraberinde kesiyor.

Zoro'nun önceliği zaten Pica'yı kesmek. Büyüklük olarak Law'ın kestiği dağdan küçük ayrıca.

Siralama çok doğru.

Mihawk uzakta olan bir yeri önceliği orası olmadan kesiyor. Ayrıca saldırı menzili fazla.

Law da aynı şekilde. Önceliği dağı kesmek değil. Önceliği Vergo. Ona rağmen dağı da beraberinde kesiyor.

Zoro'nun önceliği zaten Pica'yı kesmek. Büyüklük olarak Law'ın kestiği dağdan küçük ayrıca.
Tamamen Law ve Mihawk'tan bağımsız olarak soruyorum. Yani şu şunu yener diye değil. Sadece dağları kıyaslamak istediğimden merak ettim.

Anormal ebatlardaki buzdağını mı kesmek daha zordur, yoksa normal ölçülerdeki bir dağı mı?
Fikrin ne?

Kesiş kısasında mihawk law Zoro sıralaması var. Mihawk altı üstü kolunu sallıyor. Law ve Zoro ise teknik yapıyor da kesiyor. Gerçi Zoro ikinci kesişte teknik yapmıyor. 3 kılıç stili ile dikine kesiyor. Gene de lawın kestiği Dap pikadan daha büyük gibime geliyor.

Tamamen Law ve Mihawk'tan bağımsız olarak soruyorum. Yani şu şunu yener diye değil. Sadece dağları kıyaslamak istediğimden merak ettim.

Anormal ebatlardaki buzdağını mı kesmek daha zordur, yoksa normal ölçülerdeki bir dağı mı?
Fikrin ne?
Ben de sadece o keşişleri karşılaştırdım:) Sıkıntı yok.

Valla zor soru. Ama dağ gibi geliyor bana.

Jacques sen ne anlatıyorsun Allah aşkına ya? Sen hakaret ve tahrikten kaç kere ban yemiş birisin, gerçi o yüzden şaşırmadım böyle şeyler yazmana. Ben kimsenin kişiliğine laf etmedim. Burada ki karakterler gerçek değil. Sanji'ye ettiğim laflara savunma yaparsın ama midem bulanıyor yada başka şeyler ile hakaret tarzı kimse konuşamaz. Konuşursa da cevabını alır. Bunun bir "MANGA" olduğunu kavrayın bence. Yani ben de mesela sinirleniyorum ama ne zaman hakaret etmişim? Gelmişsin sana göre uygun şeyler söylemedik diye şöyle böyle diyorsun. Bana göre de Sanji gibi birini savunmak ya da Zoro ile yakın görmek saçmalık ama ben bunun için sadece açıklama yapıyorum çünkü bir "MANGA" için insanlara laf atacak kadar kafayı yemiş bir yaşam yaşamıyorum. O yüzden bana da böyle davranılacak yoksa lafımı koyarım ortaya.

Sanki başka karakterler olur olmadık kişiler ile karşılaştırılmıyor. Yine çok güzel taraflı konuşmuşsun. Zoro'yu olur olmadık kimle karşılaştırmışız? Olmadık kişiler olduğunu kanıtlasana madem? Adamın gücü ne söylesene? Kaç kere yazacağım daha? Adam'ın olayı güç ve hayali olsun 2. ana karakter olması olsun tabi ki de beklenti kasacağız. Herkes yapıyor bunu. Ama herkes istediğini yapacak, Zoro'cular istediği gibi konuşamayacak, sizin duymak istediğiniz şeyleri söylemiyorlar diye laf edilecek oldu başka isteğiniz var mı?

Her olaya kılıç sıkıştıran yok, varsa da tam tersi yapılan da var, ona da laf at o zaman? Mihawk da haki yok yeaaa, gerçekten en güçlü değil yeaaa nasıl ama?

Siz Zoro'yu olup olmadı her yerde gömmeye çalışacaksınız hem de ortada keskin bir şey yokken. Biz Sanji gibi gayet de "Karaktersizlik" olarak adlandıracak şeyler yaptığı için onu gömünce de tahrik eden kişiler olacağız bak yine güzel algı ha. Sanji'yi, Kaptanını dövdüğü halde savundular mesela bu da bana çok ters ama insanlara hakaret ettim mi? Hayır. Neden? çünkü saçma olur öyle bir şey. Bu forumda Zoro, Mihawk'a Luffy için eğildi diye neler dendi hatırlatırım. O yüzden komik olan benim tepkim değil senin bu yazdıkların bence.

Son olarak yukarıda bak kendin demişsin "Sanji'ye" laf var "Sanjici'lere" yok farkı anlamışsın aslında ama nedense neler yazmışsın ilginç. Hem ben Zoro'ya laf attılar diye değil, bize Zoro'yu savnduğumuz için laf atıyorlar diye kızdım. Ve herkesin bunu yaptığını bizim de Zoro için neden beklentiye girdiğimizi ve Zoro'nun karakterini kötü gösteren bir durumun olmadığını yazdım. Bana göre; Kaptanını döven, karı kız kovalayan bir karakter eziktir bunları Zoro yapsa neler denileceğini de gayet iyi biliyorum. O yüzden buraya gelip de insanlara oynayan bir yazı çıkıyor deme bence senin ki daha çok oyun kokuyor.
Mide bulandırıyor lafını ben söyledim keşke etiketleseydinde görseydim. Evet bazı Zoro fanları gerçekten o reddeye getirdi beni. Yazdıkları ve savundukları şeyler çok saçma

Mide bulandırıyor lafını ben söyledim keşke etiketleseydinde görseydim. Evet bazı Zoro fanları gerçekten o reddeye getirdi beni. Yazdıkları ve savundukları şeyler çok saçma
Bir One Piece karakterine değil, kişiye ve kişilere hakaret ediyorsun. Yaptığın yorumun mantığı yok.

Ben de sadece o keşişleri karşılaştırdım:) Sıkıntı yok.

Valla zor soru. Ama dağ gibi geliyor bana.
Anlıyorum. Ben de öyle düşünüyorum da. Burada tartışırken one piece evreninin kıstaslarına çok mu fransızım emin olamıyorum artık.
Birkaç hafta önce sanırım mesela, biriyle dağ/elmas kıyaslaması yapıyordum.

O yüzden bir sorayım dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık