Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbi o konu da nasıl işleyecek Oda merak ediyorum. Birinin bile bırak arkasından gitmeyi sözlü destekte bulunmayışı acaba altından bir plan çıkar mı?

( Sanjilerin şunu açıkça anlamış olması lazım. O yüzden birinden şunu duymayı beklerdim. " Aynısı bizim başımıza da gelebilirdi. Demek ki en ufak bir olay olduğunda bizden de şüphe edip bizi öldürmeyi isteyecekler. Law başından beri bizimle iyi tanıyoruz. Onlar bize güveniyorsa ona ve ekibine de güvenmeli. Bu işte beraberiz." )

Yoksa Law bizimkilere de kırıldıysa aynı ortamda olacaklar madem Zoro'yu görmezden gelir mi?
Bir plan varmış gibi gözükmüyor. En kötüsü de sırf oraya Yasu için gitmeleri olur. :/ Zoro'yu falan görmezden gelmez Law. İttifak nasıl olunur dersini verecek, şu Bepo'nun falan ihanet etmediği de çıkar.

Dofflamingo'ya hasar ver , Luffy'e yardım et,Vergo'yu kesip Smoker'a yardım et. Red Hawk icin yardım et,,Kaido'yu almak için plan yap Luffy'lere güven,onlar güvenmesin.

Law olmak'da zor.
Law Smoker'a yardım mı etmiş :S Benim bildiğim Smoker Law'a yardım ediyor Vergo'dan kalbini alması için... Luffy'e yardım etmesini eklemen anlamsız, Luffy de ona yardım ediyor, herşey karşılıklı.

Law Smoker'a yardım mı etmiş :S Benim bildiğim Smoker Law'a yardım ediyor Vergo'dan kalbini alması için... Luffy'e yardım etmesini eklemen anlamsız, Luffy de ona yardım ediyor, herşey karşılıklı.
Vergo'yu kesenin Smoker olmadığına göre? Vergo Haki'de Smoker'dan üstün. Smoker bir yumruk atip Vergo 1 geri gidiyor Vergo bir yumrukla Smoker 3 geri gidiyor. Law olmasa Vergo Smoker'ın işini bitirmisti?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık