Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki istek ve irade gücü değil mi ?
Zoronun ustası göstermişti hatta havaya kağıt atıp kesmeye çalışıp kesememişti.Gerçek kılıç herşeyi kesen kılıç değil , istediğin şeyi kesen kılıçtır tarzı birşey demişti hatta.Haki ile çeliği kesebilir hale getirebildiğin kılıcı aynı şekilde haki ile kağıdı bile kesemeyecek hale getiribiyorsun.Slasha görünmez tarzda haki yüklediğinde moneti yaralayabilmesinin sebebi bu.

Katakuri ve Dof doğrudan bağlantıları olmamalarına rağmen uyanıştaki yeteneklerine haki ekliyordular. Hadi Doflamingo'nun telleri çok ince ve görünmez bağlantıyı biz görmüyoruz diyelim. Ama Katakuri doğrudan havada oluşan portallaradaki tekniklere ekliyordu haki.

Haki istek ve irade gücü değil mi ?
Zoronun ustası göstermişti hatta havaya kağıt atıp kesmeye çalışıp kesememişti.Gerçek kılıç herşeyi kesen kılıç değil , istediğin şeyi kesen kılıçtır tarzı birşey demişti hatta.Haki ile çeliği kesebilir hale getirebildiğin kılıcı aynı şekilde haki ile kağıdı bile kesemeyecek hale getiribiyorsun.Slasha görünmez tarzda haki yüklediğinde moneti yaralayabilmesinin sebebi bu.
Ben de bunu savunuyordum ama Dns durumun daha farklı olduğunu iddaa ediyordu. O yüzden sormuştum o zaman nasıl kesti diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık