Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Sence şuan Zoro Mihawk'ı ne kadar zorlayabilir? Bir Zoro fanının düşüncelerini merak ettim bu konuda :D Bana göre Mihawk Katakuri'nin iki üç tık üstüdür. Amiral ile Katakuri arasındadır. Zoro'nun pek zorlayacağını düşünmüyorum şimdilik.
Yani restoran olayı gibi olmaz. Muhakkak Zoro kaybeder fakat Mihawk minik bıçakla çıkamaz karşısına. Çıkarsa Zoro o bıçağı Mihawk’a takar. Sadece baya uzun süreceğine emin olacağım bir dövüş olurdu.

Yani restoran olayı gibi olmaz. Muhakkak Zoro kaybeder fakat Mihawk minik bıçakla çıkamaz karşısına. Çıkarsa Zoro o bıçağı Mihawk’a takar. Sadece baya uzun süreceğine emin olacağım bir dövüş olurdu.
Bence de bıçakla alamaz o kadar da değil. Zorlana zorlana alabilecek olsa bile bu sefer saygısından öyle bişey yapacağını düşünmüyoeum. Karşısında çocuk yok.

Sence şuan Zoro Mihawk'ı ne kadar zorlayabilir? Bir Zoro fanının düşüncelerini merak ettim bu konuda :D Bana göre Mihawk Katakuri'nin iki üç tık üstüdür. Amiral ile Katakuri arasındadır. Zoro'nun pek zorlayacağını düşünmüyorum şimdilik.
Kata ile amiral seviyesi arasında 2-3 tık yoktur. Kata'nın üstüne 1 tık koy amiral eder zaten. Neyse bu ayrı konu..

Zoro Mihawk'ı zorlayamaz daha. Arada büyük bir fark var hala bana göre. Ama Wano sonrası zorlayacak seviyeye gelir.

Şimdi bu sayfaya göre Ace kaç yaşında Wano'ya gitmiş oluyor :oleyo2:

Adam yedi sekiz ay, WB korsanlarıyla geçirse diğer üç dört ayı BB peşinde geçirse 1 yıl eder. Geriye bir yıl kalıyor yoksa farklı durumlar mı var.

Sana ne kazandıracak bilmiyorum ama Ace yola çıkarken 17 yaşında, Luffy de 14. 589. bölümde gösteriliyor. 3 sene sonra Luffy yola çıkıyor 17 yaşında, ilk bölümler zaten. :) Grandlineda 6 ay geçiyor. East Blue vs belirsizdi sanırım ama en az 3,5 yıl oluyor böyle. Dediğin gibi bir seneyi çıkarıyorsak yola çıktıktan 2,5 sene sonra Wanodaymış. Ama o son bir senelik kısım senin tahminin şimdi. O konuda kesin bi şey var mıydı hatırlamıyorum.

Sana ne kazandıracak bilmiyorum ama Ace yola çıkarken 17 yaşında, Luffy de 14. 589. bölümde gösteriliyor. 3 sene sonra Luffy yola çıkıyor 17 yaşında, ilk bölümler zaten. :) Grandlineda 6 ay geçiyor. East Blue vs belirsizdi sanırım ama en az 3,5 yıl oluyor böyle. Dediğin gibi bir seneyi çıkarıyorsak yola çıktıktan 2,5 sene sonra Wanodaymış. Ama o son bir senelik kısım senin tahminin şimdi. O konuda kesin bi şey var mıydı hatırlamıyorum.
Tahminde bulunursam Sengoku'nun dediği olay Ace'in ilk ödülünü aldığı tarih olabilir. Yani o zaman Ace'in Roger'ın oğlu olduğunu farketmiş olabilirler.

Bana bir şey kazandırması mı lazım, her yorum attığında cebine para koyuyorlar herhalde :oleyo2: Ne noob adam oldun sen ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık