Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birinin fanlığı seni o karakterden soğutuyorsa,kendi düşüncen yok demektir.
Kısmen katılıyorum.
Etkilenme farklı inatlaşma farklı.

Biri sırf inat olsun diye karşı taraf zoro seviyor diye zoro’dan soğuyorsa işte bu dediğin olaya çıkar ama o kişi hep aşırı yorumlar okuduğu zaman ve çok fazla aşırı durum yaşadığı zaman etkilenip o karakterden soğuyabilir. Aşırı durumlardan bahsediyorum yoksa isteyen istediği karakteri
sevsin fanlığını da yapsın.

Bu Pica, binlerce ton ağırlığında ve bana göre göbeği en az 1 km çapında bir arkadaştı. Zoro bu herifi kestiğinden beri Zoro'nun One Piece evrenindeki en güçlü insan olduğunu düşünüyorum. Bu Pica'nın kendisi ve Pica'nın kesilmesinden daha gereksiz bir olay yok bence bu seride. Sen madem 1 km çapında slashları rahat rahat atıyosun, düşmanının olduğu her yere slash yolla durmadan. Kim dayanabilir bunlara sonuçta. Zoro vs Pica bu manganın en gereksiz vs'sidir bana göre. Düşünceleriniz?

Bu Pica, binlerce ton ağırlığında ve bana göre göbeği en az 1 km çapında bir arkadaştı. Zoro bu herifi kestiğinden beri Zoro'nun One Piece evrenindeki en güçlü insan olduğunu düşünüyorum. Bu Pica'nın kendisi ve Pica'nın kesilmesinden daha gereksiz bir olay yok bence bu seride. Sen madem 1 km çapında slashları rahat rahat atıyosun, düşmanının olduğu her yere slash yolla durmadan. Kim dayanabilir bunlara sonuçta. Zoro vs Pica bu manganın en gereksiz vs'sidir bana göre. Düşünceleriniz?
Zoro’da sorun yok. Sadece daha ağır toplar karşısında göremedik o da ilerde olur.
Sorun pica’da adam kaçtı kaçtı sonra yakalandığının farkına varınca da utanmadan koka basıyor.
Yav madem hakine güveniyorsun neden kaçıyorsun on saattir ?
Pica ile mr 5 meyvelerini çöp gibi kullanan boş karakterler bana göre. Sadece zoro biraz fazla abartılıyor pica’yı yendi diye.

Son düzenleme:
Tövbe bismillah. Bu ne :confused:

Zoro’da sorun yok. Sadece daha ağır toplar karşısında göremedik o da ilerde olur.
Sorun pica’da adam kaçtı kaçtı sonra yakalandığının farkına varınca da utanmadan koka basıyor.
Yav madem hakine güveniyorsun neden kaçıyorsun on saattir ?
Pica ile mr 5 meyvelerini çöp gibi kullanan boş karakterler bana göre. Sadece zoro biraz fazla abartılıyor pica’yı yendi diye.
Bana Pica'nın ölü ağırlığını kesmesi tuhaf geliyor. Adam hiç zorlanmadan slashla bir tepe kesiyor resmen ve bu bana çok gereksiz geliyor çünkü bu onu çok güçlü gösteriyor.

Bana Pica'nın ölü ağırlığını kesmesi tuhaf geliyor. Adam hiç zorlanmadan slashla bir tepe kesiyor resmen ve bu bana çok gereksiz geliyor çünkü bu onu çok güçlü gösteriyor.
Yeni dünyada büyük taş yığınını kesmek parçalamak o kadar abartılı şeyler değil bana göre.

Zoro’nun kestiği şey taş. Luffy oraya vursa yine parçalanırdı. Mihawk buz kesince millet woah demişti şimdi ise zoro daha sert olan taşı kesti. Luffy oraya g3 gatling atsa pica da büyük bir delik açılırdı hatta büyük bir kısmı parçalanırdı. Zoro’yu orda güçlü gösteren şey taş değil kestiği şeyin büyüklüğü bence.
Daha sert bir şey kessin ama küçük olsun bu zoro’yu bence daha güçlü gösterir.

Bana göre Zoro'nun gücü bu vs. de fazla abartılı. Bu da onu çok güçlü gösteriyor One Piece evrenine göre. Kaç tane tepe kesen adam gördün bu seride?
Adam yememiş içmemiş çalışmış, normal. O dediğini Mihawk kasmadan yanlışlıkla yapıyor. Ne en güçlü insanı ? Daha Mihawk'ın geçmemiş Zoro ??? Hani o günler de gelecek ama abartma şu an ;)

Adam yememiş içmemiş çalışmış, normal. O dediğini Mihawk kasmadan yanlışlıkla yapıyor. Ne en güçlü insanı ? Daha Mihawk'ın geçmemiş Zoro ??? Hani o günler de gelecek ama abartma şu an ;)
Sence şuan Zoro Mihawk'ı ne kadar zorlayabilir? Bir Zoro fanının düşüncelerini merak ettim bu konuda :D Bana göre Mihawk Katakuri'nin iki üç tık üstüdür. Amiral ile Katakuri arasındadır. Zoro'nun pek zorlayacağını düşünmüyorum şimdilik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık