Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu Dof dövüşünden önce yapmışlar sanırım, Law'un kol yok. :/
Bunu da çoğu kişi ileri sürüyor ama ben sanmıyorum olacağını. Luffy ölümsüz olduğunda yıllar sonra bütün arkadaşları göçüp gidecek ama o kalacak bir başına. Luffy buna dayanamaz, öyle biri değil o. :(
Raftel'e yerleşip rahip olacak. :( Yeni korsanlar krallarını orada karşılayıp onlara nihai amacını söyleyecek, Luffy'nin kaderi bu. :(

Brook gibi kafayı sıyırır.
Çıldırır. Ölümü yalnızlığa yeğliyor çocuk.

Ahaha fanart sadece. :D
Düşünsene timeskip oluyormuş 1000 yıl sonra diye, hala yaşıyor bi başına.
Biliyorum la.
Luffy yapmaz öyle şey. Tüm arkadaşlarını da ölümsüz yapacaksa olur ama.

Raftel'e yerleşip rahip olacak. :( Yeni korsanlar krallarını orada karşılayıp onlara nihai amacını söyleyecek, Luffy'nin kaderi bu. :(
Luffy ve sıkıcı rahiplik? sıcak ve soğuk kadar zıt. :(

Sen daha arkadaşının cesedi soğumadan unutup keh keh gülüp eğlenen Dof ile mi karıştırdın Luffy'yi. :(
Konu Lufy'den ne ara Dof'a kaydı yahu. Biraz Dof'u örnek alsa keşke, o zaman Lufy tam sevilesi biri olur ama nerede.:( O adamlarıyla vedalaştı ve acısını içine attı. Birde dönüp arkasına mı bakacak. Bu arada öz kardeşine sıkmaya cesaret etmiş birinden bahsediyoruz.

@Alpamis Aslında bunun yanında kissmanga'dan baksan, kalitesi daha iyi(tabi daha kaliteli yerler de var ama bu biraz daha kota dostu gibi :D ). Siyah beyaz veya renkli güzel görünüyor.
Sağolasın dostum.:D Ama ingilizcem olsa dediğin gibi yapardım.:D Daha kaliteli yerler neresi at da gözümüz şenlensin.:D

Sizce Shiki tek başına değil de tüm tayfasıyla beraber hazırlıklı bir şekilde Marineforda saldırsa idi ne olurdu?
Uçarak getirebilecek gücü var hepsini uçurabilirdi farkedilmezdi böylece. Ani bir baskın olurdu. O zamanki denizciler mi kazanırdı yoksa Shiki ve tayfası mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık