Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üç yıkımcı da fiziksel olarak güçlü ve kuvvetle muhtemel b.hakileri ile ünlü kişiler. Luffy g2-g3 normal hali ile bu dövüşü kazansaydı bile bu dövüş çok uzun sürerdi ve aşırı yorulurdu. Bu da henüz iki yonkou varken en önemli savaş gücünün erken fişi çekmesi demek olurdu. Buradan queen devre dışı kalarak çıkacaksa her ihtimalde bu dövüş uzun sürmemeli. Buradan çıkan sonuç şu. Ya luffy queen'den çok üstün ki mümkün değil ya da bu yeni hakinin anormal bir güç artışı olacak. Bunu g4 ile birleştirdiği zaman yonkoulara zarar verebilecek güç olduğunu gösterecek e. Oda. Ayrıca g4 ü luffy nin normal formu olarak görmeye başlamakta fayda var bence.
Yorumlarına katılıyorum. Benim iddiam oynayan seneryoda Luffy G4 kullanmadan Queen yenecek değil. Benim tek söylediğim Queen aşmak için G4'e ihtiyacı yok ama senin dediğin gibi bu sefer savaş uzar ve Luffy baya zorlanır. Bu da imparatora karşı zayıf çıkmasına neden olur

Yorumlarına katılıyorum. Benim iddiam oynayan seneryoda Luffy G4 kullanmadan Queen yenecek değil. Benim tek söylediğim Queen aşmak için G4'e ihtiyacı yok ama senin dediğin gibi bu sefer savaş uzar ve Luffy baya zorlanır. Bu da imparatora karşı zayıf çıkmasına neden olur
Buna ben de katılıyorum. Kaygısız bir dövüşte luffy g2-g3 ile queeni yenebilir. Iş dayanıklılığa geldiğinde luffy de sağlamdır

Buna ben de katılıyorum. Kaygısız bir dövüşte luffy g2-g3 ile queeni yenebilir. Iş dayanıklılığa geldiğinde luffy de sağlamdır
Dof, Cracker ve Kata gear 2-3 Luffy ile dalga geçtiler. Hiç zorlanma göstermediler. Luffy'nin gözlemdeki gelişimi ve yeni silahlanma hakisi, Queen'i yenmeye yetmez şu an. Yeni silahlanma hakisi Luffy'nin her formdaki saldırısını çok güçlendirecektir, özellikle G2'yi çok ileri seviyeye taşıyacaktır çünkü g2'nin eksik yanı güç Dof'un da dediği gibi. Luffy Queen onu hafife aldığında akışkan hakili bir saldırıyla Queen'in defansını aşıp kan alabilir. Ancak antik zoan meyveli bir komutanı tek hamlede devre dışı bırakabilmek, amiral ve üstü seviyedeki kişilerin yapabileceği bir şey. Hani harbiden anlık ve hızlı yapılan bir saldırıdan bahsediyorum, hazırlık isteyen saldırılardan değil. Queen hazırlıklı olduktan sonra G2-G3'ün yetmesi imkansız.

Dof, Cracker ve Kata gear 2-3 Luffy ile dalga geçtiler. Hiç zorlanma göstermediler. Luffy'nin gözlemdeki gelişimi ve yeni silahlanma hakisi, Queen'i yenmeye yetmez şu an. Yeni silahlanma hakisi Luffy'nin her formdaki saldırısını çok güçlendirecektir, özellikle G2'yi çok ileri seviyeye taşıyacaktır çünkü g2'nin eksik yanı güç Dof'un da dediği gibi. Luffy Queen onu hafife aldığında akışkan hakili bir saldırıyla Queen'in defansını aşıp kan alabilir. Ancak antik zoan meyveli bir komutanı tek hamlede devre dışı bırakabilmek, amiral ve üstü seviyedeki kişilerin yapabileceği bir şey. Hani harbiden anlık ve hızlı yapılan bir saldırıdan bahsediyorum, hazırlık isteyen saldırılardan değil. Queen hazırlıklı olduktan sonra G2-G3'ün yetmesi imkansız.
G2'yi değil de Luffy'i ileri taşıyabilirler :oleyo2:

Yeni hakiyi queen üzerinde g2 ve g3 te deneyip hasar verebildiğini görüp, işi hızlı bitireyimde uzamasına getirip g4 le indirirse tatmin edici olur aslında sanki yani sanırsam bence galiba herhalde... :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık