Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız ben Luffy'nin dayak yemelerinden çok hoşnutum. Bu sayede hala daha zirve isimler arasında fark var algısını koruyor. Hem Tiç gibi güçlü insanların dahi hala Yonko kalibresini neden kaldıramadığı gerçeğini gözler önüne seriyor. Tecrübe çok önemli bir olgu, 40 yıllık korsanları bir anda silmediği için Oda'ya saygım arttı şahsen. Dofy, Croco gibi nispeten yeni adamlar bile belli bir seviyenin üstündeydi. Wb ayarındaki tecrübeye sahip iki karakterin(BM ve Kaido) farkını konuşturması açısından, çok olumlu bakıyorum bu gelişmelere :respect:

Yeni öğrendiği haki çeşidini kullanmak için dayak yiyordur bence. Aynısı Udon'da BM'ye karşı da denemişti o zamanda uff olmuştu, şimdide Quuen'e karşı deniyor dayak yemesi normal adam dayak yedikçe geliştiriyor kendini. Katakuri ile olan karşılaşması buna çok güzel bir örnek onun için pek dert etmeyin kum torbası olmasını G4 açar halleder luffy.

Düşmanları yüceltmek güzel de çok daha güçlü düşmanların nasıl yenileceğini düşündürüyor bu. Bu işin sonunda bu adamlar "madara" gibi madara olurlarsa şenliğe gel o zaman

G4 hariç diğer formlarla dayak yiyorsa anlaşılabilir. İçten patlamalı haki kasıyordur, dayak yedirerek can sıkıyordur. Sonrasında eh yetti be diyerek g4 açıp tek attırıp kendince sükse yaratabilir Oda.
Gereksiz mi, gereksiz. Sıktı mı, hem de çok.

Spoiler senaryosu doğruysa içimden bi ses Dof fanlarının yüzü gülecek diyor.

G4 hariç diğer formlarla dayak yiyorsa anlaşılabilir. İçten patlamalı haki kasıyordur, dayak yedirerek can sıkıyordur. Sonrasında eh yetti be diyerek g4 açıp tek attırıp kendince sükse yaratabilir Oda.
Gereksiz mi, gereksiz. Sıktı mı, hem de çok.

Spoiler senaryosu doğruysa içimden bi ses Dof fanlarının yüzü gülecek diyor.
dof fanlarının yüzü neden gülecek :d ay gerçi doğru şimdiden gülmeye başladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık