Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker Sen zaten söylüyosun kesin olmayabir diye buna ragmen sana laf atıyorlarsa diyecek bir sey yok haklısın.
Kesin olmayabilir diyorum, çünkü kesin değil. Çünkü her zaman söylenenler çıkmıyor. Mesela Kamazo bilincini kaybetmedi dedi kaynağım bana, ama yanlış çıktı. Bazen inanması güç şeyler söyleniyor, onu da açıklamıyorum ortalık karışmasın diye. Mesela Luffy'nin tek yediği bana söylendi, ama bu bilgiyi sadece birkaç kişi ile paylaştım @Tombe gibi.

Çoğu şeyi bilerek söylemiyorum ki, bölüm çıkınca konuşacak bir şeyler olsun. Dün bölümde büyük olaylar var denildi bana, ben bunu size söyledikten beş dakika sonra diğer forumlarda aynı olay konuşulmaya başlandı. Bağlantımız var, sitemizdeki adam yararlansın diyoruz. OroJackson gibi dünya çapında bir One Piece forumu bile bölüm beklerken, biz sitemizin adamı erken okusun diye uğraşıyoruz, buna karşılık şaka yollu da olsa yapılan ithamlar gerçekten üzücü.
Yahu biz şakasına takıldıydık sana kimse zaten ciddi değildi ki :( biz az da olsa nazımız geçer sen de şaka yaptığımızın farkındasındır diye düşünüyorduk. Yoksa kimsenin kötü bir niyeti yok.

Çoğu şeyi bilerek söylemiyorum ki, bölüm çıkınca konuşacak bir şeyler olsun. Dün bölümde büyük olaylar var denildi bana, ben bunu size söyledikten beş dakika sonra diğer forumlarda aynı olay konuşulmaya başlandı. Bağlantımız var, sitemizdeki adam yararlansın diyoruz. OroJackson gibi dünya çapında bir One Piece forumu bile bölüm beklerken, biz sitemizin adamı erken okusun diye uğraşıyoruz, buna karşılık şaka yollu da olsa yapılan ithamlar gerçekten üzücü.
Biliyorum Smoker sen yanlış olabilir diye de baştan da uyarıyorsun. Biz de öyle olsa bile, bizi gaza getirebilecek bir şeylerin vardır diye söyle diye seni zorluyoruz. Böyle bir durum ortada iken kimse sana ima da bulunamaz. Bulunana da cevabı verilir. Bazı şeyler yanlış değerlendirmiş olabilirsin ve böyle olabileceğini düşündüğüm için ben kendi yorumumum hakkında açıklamada bulundum. Diğer arkadaşın yorumunu da hatırlıyorum onun yorumununda da sana kasıt olduğunu düşünmüyorum. Zaten kendisi de açıklamış. Tekrardan kusura bakma diyorum. Büyüklük yine sen de kalsın... Kendi adıma söyleyeyim söylediğin çıkmasa bile ya da yanlış çıksa bile ben her türlü bununla eğleniyorum. Benim için önemli olan da o. Heyecanını yaşamak...

Son düzenleme:
Bu siteyi takip etmemdeki ilk sebeplerden biri; spoilerin en doğru şekilde verilmesi veya one piece'i takip etmek değil,

One Piece mangasını seven kişilerin bir arada olmasıdır .

Ve daha önemlisi; bu sevgisini spoiler vererek, çeviri yaparak, analiz yazarak, ve bunların hepsini One Piece mangasını sevenleri, takip edenleri mutlu etmek için yapan güzel insanların bu sitede bulunması dolayısıyla takip ediyorum.

@Smoker sen bu bahsettiklerim arasında ilk sıralarda yer almaktasın. Birilerinin dediklerini kafana takma. Forumda yazmayanlar çoktur. Ve onlar seni takdir etmektedir. Sen yolundan şaşma.

@Smoker Zoro vs. Jack hariç söylediklerin büyük oranda çıktı. Yani inanmayanlara karşı da peşin uyarı yapıyorsun. Bir de ters spoiler bile olsa güzel bir duygu senin yaptığın. Mesela ben Ace'in öleceğini bilerek izledim Marinefort'u. Bir baktım kurtuldu sonra dedim heralde aptal değil bu saatten sonra öldürtmez kendini.O kadar insan onun için öldü. Ters spoiler aldığımı düşünüp bilmeyen biri gibi devam ettim. Yani kısacası gerçek de olsa yanlış da olsa benim için güzel bir duygu. Eleştirenler Bartolomeo gibi alternatif bir fan dünyasında yaşıyor. Yine de sen bilirsin sayın adminim...

@Smoker Siteyi 2014ten beridir takip ediyorum en fazla saygıyı gören kişisin sitede. Askere gittiğinde milletin seni nasıl aradığını hatırlıyorum. Spoiler zamanı siteyi hergün ziyaret eden biri olarak birkaç kişiye bakıp tüm siteyi cezalandırmamalısın. Yinede sen bilirsin tabi

Spoiler benim uydurduğum bir şey değil. Bu yüzden yazdığıma benzer yorumlar yapılıp, altına "Sallamak bedava" notu iliştirmek hoş olmuyor.
Katılıyorum ama canını sıktığına değmez diyorum. Bazıları garip bi şekilde atarlı oluyor sitede bi şeyler yazarken, görmezden gelmek daha iyi bence. Zamanla azalırlar belki.
Mangadaki bi karakter (Sanji) ölsün dedi diye birine “sen öl” minvalindeki bi cevap veren insan tanesi gördü bizim site :oops:
Kaldı ki ben olsam arada şakalar da yapardım bu konuda (Spoiler mevzusunda) ne güzel, zevkli olur. :)

Katılıyorum ama canını sıktığına değmez diyorum. Bazıları garip bi şekilde atarlı oluyor sitede bi şeyler yazarken, görmezden gelmek daha iyi bence. Zamanla azalırlar belki.
Mangadaki bi karakter (Sanji) ölsün dedi diye birine “sen öl” minvalindeki bi cevap veren insan tanesi gördü bizim site :oops:
Kaldı ki ben olsam arada şakalar da yapardım bu konuda (Spoiler mevzusunda) ne güzel, zevkli olur. :)
Benim dediklerim çıkmıyor her zaman. Bak bu hafta söylenenler çıkmadı mesela. Hyo haki anlatıyor denildi, başka bir şey anlatıyormuş aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık