Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker 1 kişi kötü bi söz etmişse 10 kişi iyisini etmiştir yahu sen niye takıldın bu kötü söylemlere? İçinden gelmiyorsa da uğraşma elbet, ne mecburiyetin var? Senin puron sağolsun.

@Raiden Luffy şimdi Shanksı görse sevinç çığlıklarıyla sarılır adama zaten ya! Daha önce de bu mevzu geçmişti ben ölümüne bi savaşa ihtimal bile vermiyorum. He olur da Shanks hakikaten Mihawk gibi hükümet ya da kutsal köpeği çıkarsa o zaman istediği gibi dövebilir Luffy.

İşte sende biliyorsun. Bu dünya böyle bir yer. Hiç bir yerde, hiç bir olayda, Kimse hakkını 100 de 100 alamaz. İlla ki çatlak sesler çıkar. Şuan bu dediklerine çoğumuz hak veriyoruz çünkü yalancı damgası yemek hele de bir manga için, çok saçma ve ağır bir şey. Ama Bunu sende biliyorsun, çatlak sesler hep olur. Şuan paylaşmak yok desen, kimse sana bir şey diyemez çünkü haklısın. Ama dediğim gibi ben dahil bir çok kişi de var ki burada sana inanıyoruz. Ama bu senin iç dünyan tabi bazen insanın sabrı taşıyor. O yüzden saygı duyarım verdiğin karara.
Ben burada bir aile gibi olduğumuzu düşünüyordum. O yüzden bu kadar üzüldüm ve sinirlendim.

Ben burada bir aile gibi olduğumuzu düşünüyordum. O yüzden bu kadar üzüldüm ve sinirlendim.
Hic bir aile mükemmel degildir herzaman bir sorun cikaran olur buda o hesap ama forum geneline katılıyorum 2 kişi inanmiyosa 8 kisi inanıyor sana. Ama verdiğn karar saygıyi hak ediyor sonucata mecbur degilsin sana bu bilgiyi vern paylaşma demesine ragmen paylaşmak bu forumdakileri önemsediğini gösteriyo zaten. .

Umarım benim öylesine söylediğim tufaya gelmemişizdir sözüne alınmamışsındır. Yoksa dünden beri büyük bir heyecenla bekleyenlerden biriyim. Bir çok arkaşında sebebi olmak istemiyorum açıkcası Smoker. Eğer o söze alındıysan özür diliyorum kastım o değildi. Baştan beri bu işle en fazla eğlenenlerden biriyim. Hoşuma gidiyordu açıkcası bu tarz parça parça özellikle de en can alıcı kısımların sona doğru gelmesi.

@Smoker 1 kişi kötü bi söz etmişse 10 kişi iyisini etmiştir yahu sen niye takıldın bu kötü söylemlere? İçinden gelmiyorsa da uğraşma elbet, ne mecburiyetin var? Senin puron sağolsun.

@Raiden Luffy şimdi Shanksı görse sevinç çığlıklarıyla sarılır adama zaten ya! Daha önce de bu mevzu geçmişti ben ölümüne bi savaşa ihtimal bile vermiyorum. He olur da Shanks hakikaten Mihawk gibi hükümet ya da kutsal köpeği çıkarsa o zaman istediği gibi dövebilir Luffy.
Spoiler benim uydurduğum bir şey değil. Bu yüzden yazdığıma benzer yorumlar yapılıp, altına "Sallamak bedava" notu iliştirmek hoş olmuyor.

Bir an geliyor, insan böyle hissedebiliyor haklısın. Ama gerçekten bence mutlu olmalısın. Çünkü forumda saygı duyulan birisin. Herkes sana soruyor, herkes analizlerini okuyor, ben kaç kere gördüm mesela Smoker dediyse, o spoiler kesindir diyenleri ve çoğumuz da bu lafa katılıyoruz. Bak herkes sana destek verdi, seni sevmeseler yazarlar mı?. Hatta yanlış anlaşıldığını söyleyip özür dileyenler de var ki, özür dileye bilmek de erdemdir. Bak tekrar söylüyorum haklısın. Ama işte Hiç bir şey mükemmel olamaz biliyorsun, Yaşamın kanunu bu :D

Spoiler benim uydurduğum bir şey değil. Bu yüzden yazdığıma benzer yorumlar yapılıp, altına "Sallamak bedava" notu iliştirmek hoş olmuyor.
Tekrar özür dilerim. Dediğim gibi sana laf atmak aklımdan bile geçmemişti. Alpamis gibi Roger'dan beklentisi olanlar için demiştim ilk yazdığımı. Sonrasında tutarsa cümbüş olurdum dedim.

Hic bir aile mükemmel degildir herzaman bir sorun cikaran olur buda o hesap ama forum geneline katılıyorum 2 kişi inanmiyosa 8 kisi inanıyor sana. Ama verdiğn karar saygıyi hak ediyor sonucata mecbur degilsin sana bu bilgiyi vern paylaşma demesine ragmen paylaşmak bu forumdakileri önemsediğini gösteriyo zaten. .
Senin dediğin gibi herkes gününde öğrensin. İnanmayan olabilir, ancak insanları kandırdığımı söylemek gerçekten üzücü. Ben yalan yanlış spoiler verip sizi kandırsam, elime ne geçecek?

Umarım benim öylesine söylediğim tufaya gelmemişizdir sözüne alınmamışsındır. Yoksa dünden beri büyük bir heyecenla bekleyenlerden biriyim. Bir çok arkaşında sebebi olmak istemiyorum açıkcası Smoker. Eğer o söze alındıysan özür diliyorum kastım o değildi. Baştan beri bu işle en fazla eğlenenlerden biriyim. Hoşuma gidiyordu açıkcası bu tarz parça parça özellikle de en can alıcı kısımların sona doğru gelmesi.
Çoğu şeyi bilerek söylemiyorum ki, bölüm çıkınca konuşacak bir şeyler olsun. Dün bölümde büyük olaylar var denildi bana, ben bunu size söyledikten beş dakika sonra diğer forumlarda aynı olay konuşulmaya başlandı. Bağlantımız var, sitemizdeki adam yararlansın diyoruz. OroJackson gibi dünya çapında bir One Piece forumu bile bölüm beklerken, biz sitemizin adamı erken okusun diye uğraşıyoruz, buna karşılık şaka yollu da olsa yapılan ithamlar gerçekten üzücü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık