Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Japonya'nın en büyük gazetelerinden biri olan Sankei Shimbun'da 1000. bölüm için özel bir sayfa basılmış. 999 anime bölümünün ismi ve yayın tarihleri kullanılarak Luffy çizilmiş:

Luffy'nin üzerinde büyük punto ile "Arigato" (Teşekkürler) yazıyor. Arka sayfada 1000'in altında "Yaroudomo! İyoiyo ashita da!!" (Millet! Sonunda yarın!!)
Ekstra fotoğraflar:

1000. bölüm seslendirmelerinden bir kesit:

Araştırmadım ama anlatıcı Mahito Ohba 1000 bölümde de konuşan tek aktör herhâlde. Artık anime neredeyse izlenemeyecek kadar kötü de olsa, hikâye bitmeden bu insanlar ölmez umarım. Zaten geçenlerde tayfanınkilerle röportaj yapılmış; düzgün çevirisini görmediğim için paylaşmadım ama Luffy'nin aktörü Mayumi Tanaka da "Umarım hikâyenin sonunu görmeden ölmem." tarzında bir şey demiş. :/

Opening 1'in ilk versiyonunun orijinal çizimleri:
Açık artırmada iyi para eder. xD Luffy'nin eski çizimleri gerçekten çok güzel. İnsanı hüzünlendiriyor da görünce.

Yarın bölüm konusu açılır mı, bilmiyorum (1000. bölüm olduğundan birisi açar herhalde) ama yeni bölümü izlemeyi unutmayın bu arada. Bölüm iyi olmasa da özel opening ve film duyurusu olacak, hatırlatayım. Zaten bölüm de ortalama kalitenin üstünde olacaktır.

Opening 1'in ilk versiyonunun orijinal çizimleri:
Açık artırmada iyi para eder. xD Luffy'nin eski çizimleri gerçekten çok güzel. İnsanı hüzünlendiriyor da görünce.

Yarın bölüm konusu açılır mı, bilmiyorum (1000. bölüm olduğundan birisi açar herhalde) ama yeni bölümü izlemeyi unutmayın bu arada. Bölüm iyi olmasa da özel opening ve film duyurusu olacak, hatırlatayım. Zaten bölüm de ortalama kalitenin üstünde olacaktır.
Bunlarda emek vardı işte.Milyoner olsan alınır.Şimdikilerde de emek vardır yok değil ama içi hava dolu cips paketleri olur ya o şekilde...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık