Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genç Silvers Rayleigh vs. Shanks

Sizce ?

• Rayleigh

Kullanılan: 39 37.5%
  • Shanks

Kullanılan: 55 52.9%
  • İkiside Ölür

Kullanılan: 10 9.6%

• Kullanılan toplam oy
    104
Rayleight alır ula adamlar imkansız olanı başarıp yeni dünyayı fethetti roger tek başına yapmadı ya bunu tayfa desteği sayesinde oldu rayleight'in sabbondyde gorundugunu duyan garp kendısı gıdıyor shanks eyvallah guclu fakat yonkoular bır bırlerını ustunluk kuramıyorlar . rayleight zirve halinde her türlü alır .

Gençliğinden beri Rayleigh ile beraber olan Roger 53 yıllık ömrünün kaç yılında KK idi bak derim.
Rayleigh ve Roger Yonko gücünde olsun. Böyle bir durumda ne BM-Roger olayı yaşanırdı ne de karşılarına Shiki ve diğerleri çıkardı. Sengoku, Garp ve diğer büyük korsanların sağ kolları da Yonko gücünde ise dediklerine katılırım ama aksi halde 2 Yonko bu dünyaya fazla gelir. :good:
Senin bu mantığına göre Roger da güçsüz oluyor. O kadar güçlü olsa tüm hayatı boyunca KK olurdu.

Görüyorsun @twei Adamlar resmen troll yapıyor, mesaj atmış olmak için mesaj atıyor. Aklım almıyor.

Senin bu mantığına göre Roger da güçsüz oluyor. O kadar güçlü olsa tüm hayatı boyunca KK olurdu.

Görüyorsun @twei Adamlar resmen troll yapıyor, mesaj atmış olmak için mesaj atıyor. Aklım almıyor.
Rayleigh dünyadaki en güçlü 3-4 insandan biri değildir dedim sadece. Roger ile WB arasında gözle görülecek bir güç farkı olduğunu da düşünmüyorum.

Ayrıca herkes senin gibi düşünmek zorunda değil. Karşıt fikir görünce hemen insanlara troll demekten vazgeçin. Bir de haklı gözükmek için başkasını çağırmışsın. :(

Rayleigh dünyadaki en güçlü 3-4 insandan biri değildir dedim sadece. Roger ile WB arasında gözle görülecek bir güç farkı olduğunu da düşünmüyorum.

Ayrıca herkes senin gibi düşünmek zorunda değil. Karşıt fikir görünce hemen insanlara troll demekten vazgeçin. Bir de haklı gözükmek için başkasını çağırmışsın. :(
Sadece dediklerinden yola çıkarak düz mantık yaptım bu birincisi. İkinci olarak da o başkası dediğin benim mesajıma cevap yazmıştı ben de alıntılamak yerine etiketledim. Çok merak ediyorsan 1-2 sayfa öncesine git, ha merak da etmiyorsan kimi etiketlediğime karışıp sataşma. Konu dışına çıkmanın anlamı yok. İyi forumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık