Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61

Gelmekte olan saçmalıklar, geçen sezon çoktan gelmişti aslında hatta geçen sezonla bu sezonu kıyaslarsak geçen sezon kazanabilir :oleyo2:

Diğer senaryo çok daha iyiymiş.
Dany doğururken ölüyor.Melisandre ölülerle savaşı kazanmamız için kral kanından çocuğu kurban etmemiz gerekli diyor.

Diğer senaryo çok daha iyiymiş.
Dany doğururken ölüyor.Melisandre ölülerle savaşı kazanmamız için kral kanından çocuğu kurban etmemiz gerekli diyor.
Bir senaryoda da Danny ile Jon bir ejderha uyandırıyorlardı, arp vardı onu çalıyorlardı ve yer altından kocaman bir ejderha uyanıyordu tabi 2 ejderha öldükten sonra.. Yani insanların ürettikleri senaryolar çok güzeldi. Ben en çok bunu bekliyordum.

Davos ilk fiyaskodan sonra buna asla müsade etmez.
Okumanı tavsiye ederim batmamış diziyi izler kadar oldum biraz kafamda canlandırınca. :D Ölen ölene ki ölmesi lazımdı çoğunun o savaşta. Fena değil önceki sezonlarla uyumlu.Demek Varys o yüzden ateşte ses duydu yada Arya zehiri ondan aldı diyorsun en azından.Eski sezonlarda yazar yada bunlar ileriye dönük ipuçları atmış ama son sezon böyle olunca hepsi havada asılı kalmış anlaşılıyor açıkça.

Bir senaryoda da Danny ile Jon bir ejderha uyandırıyorlardı, arp vardı onu çalıyorlardı ve yer altından kocaman bir ejderha uyanıyordu tabi 2 ejderha öldükten sonra.. Yani insanların ürettikleri senaryolar çok güzeldi. Ben en çok bunu bekliyordum.
Aslında tam değil hızlıca göz attım.Olabilir iyiymiş.Yani jaime adamı öldürünce ondan kral öldürdün diyormuş meğer.Euron kral oluyor senaryoda.Bizim son sezonda o replik bile saçmaydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık