Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Buda benden olsun ozaman.
7:06 dan sonrasını izleyin. Troll editler gerçek senaryodan daha iyi olduğu zaman....

Olum Brana senaryoyu yolluyorlar, adam dalga geçiyorlar sanmış falan skdkfkfk
Bunlarda az kafa olsa kitaptan bağımsız olarak Bran üzerinden kelebek etkisi bir senaryo yazarlardı.Sözde şimdi de bu senaryoyu yazmadan öyleymiş diye yutturmaya çalışıyorlar.

Yani Bran kral olacağını gördüyse bunu ya kendisi gerçekleştirmiştir yada olaylara karışmamıştır.Ana işleyeceği konu bu olmalıydı sapıyorsa.Ayrıca önceki kuzgunun da devrederken görmüş olması lazım.

O bakımdan tüm 8 sezonun bütün kitapların nedeni kuleden aşağı düşmesi olarak açıklanabilirdi.Bu da önceki kuzguna yada kadere bağlanabilirdi.

Buna benzer bir teori gördüm hani bari böyle yapsalardı.

Ama sadece kral olacağım diye yol teptim dedirtmekten fazlasını yazamamışlar.Hepsi o kadar.

Son sezonun bugün izledim. Sevdiklerim öldü nefret ettiklerim yaşıyor... Tatmin etmedi hiç final. Onun dışında Tyrion üzdü... İhanet bizde hoş karşılanmaz be Tyrion... Acil bi nick bulmam lazım.

Son sezonun 3.bölümünü izledim ondan sonra izlemedim resmen batırdılar kötü ötesiydi diğer bölümleri izlemem izlemiycem!!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık