Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bölüm bir bana efsane geldi herhalde başka türlü bitebileceğini de düşünmüyorum en uygun şekilde bitirdiler :bilmem:

Zoro Reis, Wano Arc sonunda Arya Stark seviyesine gelir :oleyo2:

Bölümle ilgili çok ağır spoiler içerir.
Senaristler resmen bu Martin bize NK ile ilgili birşey anlatmadı. Bir kere de koyduk çıkaramıyoruz iyi reyting yapıyor. Son sezona kadar verelim gazı sonunda da bakarız birisine öldürtürüz demişler. Bu ne şimdi ya.Kim bu NK niye geldi neden öldü. Şimdi Cersei ile tahtcılık oynasınlar bakalım.
Ayrıca Danny senin ben aklına. Mal Ejderin üstünde oturmuş Jonun gidişini izliyor. Mal evinin penceresinden mi bakıyorsun. :of::of:

Ya hadi siz yazamıyorsunuz ortada o kadar güzel teori var al onlardan birkaç tane birleştir koy ortaya.

Daha izlemedim de artık arkadaşım olmayan biri ağır bi spoiler verdi.

eğer harbiden arya öldürdüyse inanamıyorum. bu kız kitapta Savaşçı ve suikastçı değil diye biliyorum. En azından dizideki seviyede değil.

Tamam bazı şeyler değiştirilir de bu kadar değil. Normalde catlyn’in yaptığı şeyi kaldırıp o rolü arya’ya verdiler (freylerden intikam) ve bu kadarını anlarım güzel de oldu. Ama NK’nin ölümünü değiştirmek nedir? Bu kız %100 öldürmeyecek NK’yi kitaplarda. Bu kadar önemli bişey nasıl değiştirilir ya?

Bir şey diyim mi? Harbi büyük başarı. Sadece savaş olan bir bölümün bile 2 dakikada içine edebilmek cidden büyük başarı. Bölüm sonu evde kriz geçirmek üzereydim millet uyanır diye bir şey yapmadım. ABİ YAZDIĞINIZ ŞEYİ HİÇ Mİ OTURUP OKUMADINIZ,HİÇ Mİ LAN BİZ NE YAPIYORUZ DEMEDİNİZ? ŞAKA GİBİ CİDDEN

Mevzu hakkında

Kusura bakmayın ama Arya varken Jaime mi öldürecekti(Kız kardeşiyle takılsın o) Night King'i yada yanına yaklaşamayan Jon mu ? Belkide öldürebilecek tek kişi Arya zaten ve o da başardı. Hani ne olmasını bekliyorsunuz bire bir Jon ile kapışıp kayıp mı etsin kapışmayı ?

Arya'nın çıktığı son ana kadar nefeslerini tutmuş bir şekilde izleyen insanlar en son sahneden sonra sövmeye başlıyorlar anlayamıyorum şahsen. Tabi Night King iyi işlenmedi hikayesi anlatılmadı dersin işin o kısmına katılırım :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık