Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
https://popcorntime.sh/ programını kullanabilirsiniz. Diğer populer olmayan diziler veya game of thronesın diğer sezonlarında donmalar oluyordu ama ilk sezon daha çok izlendiğinden pek donma olmuyordu sanırım.Ben ilk sezonu 1080p torrentten indirmiştim zamundadan.1 ay önce .Sonra kaldırdılar indirdikten 1 gün sonra :D

popcorntime dan 720p olarak izleyebilirsiniz.Vlc video oynatma programını da kurun.internetten uygun alt yazı bulup videonun üstüne atın.ya da programın kendi video oynatıcısını da kullanabilirsin.tam bilmiyorum ama sanırım altyazıyı sag alt taraftan hallediyorduk .

@N'eonz @Kaidou

1. Bölümden sonra adamlar " Bi Gendry ile Arya'yı halvet etmediler, onu da sıradaki bölüme yaparlar" diye dalga geçiyorlardı, işin komik tarafı, cidden halvet ettiler :D El kadar çocuk, Tatlış Aryamızın bekareti zail oldu, bir o kalmıştı bakire, o da gitti :D o sahnede 18 yaşına geldi herhalde dedim ama tipi hala çocuk gibi olduğundan kabullenemedim tabii. Neydin, ne oldun be. İlk sezona bak, bir de son sezona. Dünya tersine döndü resmen.
ahahhahaha gerçekten büyük :D şöyle düşün sansa 1.sezonda king landinge giderken 13 yaşındaydı. 2 sene sonra evlenip çocuğu olacaktı hani

Başbuğ Stannis şu ordunun başında olaydı bu zombi dondurmalar duvarı bile geçemezdi :(
Abi ben kitapların sadece son iki tanesini okumadım daha ama
Aemon un şu sözlerinden sonra soğudum stannisten
Sam e, stannisin kılıcından ateş hissedebiliyor musun , ısı hissettim mi diye sorduğunda. Sam yok dedi
Orda bitti bende

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık