Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Mor Düğün tepkileri. Bir tane üzülen yok lan, herkes arkasından sövüyor. :D
Başlardaki siyahi abla çok güzel tepki vermiş "Çok hızlı oldu lan, acı çeke çeke, yavaş yavaş ölmesi lazımdı itin" :D
[YOUTUBE]RnYZhUFwywk[/YOUTUBE]

Seriyi diziden takip ediyorum normalde fakat artık dayanamıyorum kitaplardan baştan başlıcam.

Sizden yardım alıcaktım D&R internet sitesinden alıcam daha indirimli oluyor tüm kitapları almayı düşünüyorum. Hangi sıralama ile alıyım birde cilt olarak bölünmüş mü alsam daha iyi yoksa tek kitap halinde mi tek alınca daha ucuza geliyor.
zaten sadece ilk kitap tek cilt. sıralama taht oyunları > kralların çarpışması I-II > kılıçların fırtınası I-II > kargaların ziyafeti I-II > ejderhalarla dans I-II şeklinde kitaplar

bu arada diziyi izlemeyin. dizi çok kötü :artiz:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben izlediğim en iyi dizi diyordum.Kitap o kadar iyiyse bende vizelerdedn sonra okumaya başlayayım.
Bence okuma. Bende okumak için çıldırıyorum ama anladığım kadarıyla diziden zevk alamıyorsun kitapları okuduğun zaman. Boşver bekle seri bitsin gerekli zevkini al, eğlenceni ve merakını yaşa. Arkasından gidelim beraber çıkmış bütün kitapları alıp okuyalım :D.

Bence okuma. Bende okumak için çıldırıyorum ama anladığım kadarıyla diziden zevk alamıyorsun kitapları okuduğun zaman. Boşver bekle seri bitsin gerekli zevkini al, eğlenceni ve merakını yaşa. Arkasından gidelim beraber çıkmış bütün kitapları alıp okuyalım :D.
Bi 10 yıl beklicez o zaman seninle olmadı cocuklarıda alır gideriz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık