Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Formula 1 2024 Sezonu

Heyecanlandırdın valla :d
Şaka bir yana düşük takımların işleri daha zor. Alpine'i bu sezon diğer takımlara göre daha avantajlı görmemde ki sebep 2 senelik bir motorla geliyorlar.
Yani ''güçlü'' diyorlar motor için ama ''Ne kadar güçlü?'' o önemli. Bir de dayanıklılık sorunları vardı, bunu giderdik dediler umarım gidermişlerdir.
Onların en büyük avantajlarından biri pilot Alonso... Yani ona rekabet edecek bir araç versinler, aracın suyunu sıkar piste bırakır.

Fakat Aerodinamik açıdan diğer araçlar arasında aşırı derecede fark var. Kanatlar hele de herkesin ki farklı, hava kanalları, gövde, arka kanat her şey farklı pek çok araçta. Yani bunların hangisi doğru ya da hangisi daha etkili olacak? Bak Aston Martin misal aracı gösterdi, Ferrari hemen bir şeyi kopyalamış onlardan görüp. Yani bu tip kaç tane şey bulundu belli değil, umarım Alpine sağlam bir motor yapmıştır ve özel bir kaç şey bulmuştur. Çünkü motorlar 5 sene dondurulacak, kötü motoru olan takım 5 yıl mal mal tur atacak...

Bakalım her şey ilk yarış belli olacak. Ya çok söveceğiz, ya da cidden şaşıracağız... :D

Şaka gibi yav, tüm araçları erkenden yani lansmandan önce gördüm. Hepsi sızdırılmıştı, Alpine'in aracının lansmanına 2 saat kaldı aracın daha kenarını göremedik. :S
Bildiğimiz tek şey BTW sponsor oldu diye araçta pembe renk olacağı. Motor açıklamasından sonra aracı iyice merak ettim.

Bu da ikincisi
Attığım renk tasarımı gerçek araç değil zaten. Senin attığın sezonun ilk 2 yarışı piste çıkacak aracın renk tasarımı ve benim attığımdan biraz daha farklı yapıya sahip.

Pek çok takım elinde ki her şeyi göstermiyor yine...

Fakat yine de diğer araçlara göre farklı kısımlar var Alpine de. Yarın piste çıkacak araç, ayın 23'ünde de tüm araçlar çıkacak piste. Orada bile her şeyi göstermezler ama yine de çoğu takımın aerosu daha net belli olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık