Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Formula 1 2024 Sezonu

Zaten 40 yaşında. Senin kafa iyiydi artık bitmiş. :D
La benim kafa makine gibi hala da sen yine açığımı gözlüyorsun sinsice... :D

La 50 yazacaktım @Mihawk a da bahsettim konudan. 5 yerine 4'e basmışım hemen paylaştım, hemen sonradan gördüm düzelteyim dedim emoji var diye düzeltilmiyor hata veriyor.

Önceden de vardı bu düzenleme hatası ama mesajı silip tekrar yazınca halledebiliyorduk kolayca. Şimdi mesaj silme olayı da gitti. Artık yazdıklarımızı tekrar okuduktan sonra paylaşmak lazım, hızlı yazmanın zararları... :D

Bekletmeyeyim seni buyur...

Edit: Ferrari şampiyon olamaz.
Twitter da sızıntı haberlerini gördüğümden beri sağa sola kaçıyorum. Ulan 1 aydır bu lansmanı bekliyoruz. Olabildiğince dayanacağım…

EDİT: Ferrari F1’in Fenerbahçe’sidir. Her sene şampiyonluğun en büyük adayıdır. Lige fena başlamaz. Sonrasında muhakkak batırır. Her sene bu sene farklı diye gireriz ama değişen bir şey olmaz. Ama bu sene her şey farklı olacak…

Hayır bakmayacağım lansman izleyeceğim. Gaza gelmeyeceğim. O sırada ben:

Lansmanda zaten hem farklı livery kullanacaklarını hem de gerçek aracı değil de F1'in örnek tasarım aracını kullanacaklarını açıkladılar(aynı Redbull gibi). Ama sızıntıdan sonra planlar değişir mi bilemiyorum.

Bu arada sızdırılan araç da ilk testlerde Barcelona'da kullanacakları araç sezon başlangıcında Bahreyn'de kullanacakları araç bazı farklılıklar içerir bundan.

Edit: İlk paragrafta yazdıklarım bugünden önceki haberlerdi, bugün CdS lansmana Barcelona aracını getireceklerin yazmış sonra da sızıntı olmuş zaten.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık